Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Вітаємо команду СЕНС”Bek-skills”


Вітаємо команду Студентської економічної наукової студії “Bek-skills” – фіналістів Відкритого всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «Fincup-2022» з отриманням диплома 3 ступеня.

Організатори  Турніру:  Міністерство  освіти  і  науки  України, Харківський  національний  університет  імені  В.Н.  Каразіна,  Громадська організація «Діловий клуб «Партнер».

У турнірі у 2022 воєнному році зареєструвалася рекордна кількість учасників – 152 команди, з них із закладів фахової передвищої освіти – 57 команд.

Тривалість турніру: 21.11.2022-11.02.2023

Мета турніру: створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської  молоді  та  студентства,  як  необхідної  умови  підвищення  рівня  і якості життя. Налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва,  спрямованого  на  розвиток  фінансової  грамотності  громадян України. 

Етапи турніру:

1 етап – тестування загального рівня фінансової грамотності учасників шляхом тестування в оболонці  MOODLE для усіх учасників.

2 етап – відбір 10 команд, творчі  роботи (відео до 5 хв)  на  тему  «Фінансової грамотності». Згідно з жеребкуванням тема нашої команди: «Страхування та пенсійне забезпечення. Як вибрати схему майбутнього пенсійного забезпечення?»

Покликання на творчу роботу: https://www.youtube.com/watch?v=MDGJ33u8RJg

3 етап – відбір 5 команд, фінал – доповідь за темою творчої роботи та відповіді на питання членів журі.

Оцінювала доробки учасників команда професійного журі у складі керівників банківських та страхових установ.

Дякуємо тренерам команди Ковальському Тарасу і Барабалюк Руслані та учасникам: Якубовському Тарасу, Грушовій Вероніці, Пришляк Карині, Пирч Марії, Гарбузу Олександру, Чепілю Сергію за високий рівень підготовки, професіоналізм, терпіння та наполегливість у досягненні поставленої мети.

Отримані результати переконливо демонструють, що знання, розуміння та навички, набуті під час підготовки до турніру та впродовж виступів на трьох етапах,  допоможуть всім учасникам приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин. 

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111