Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Рейтингові списки вступників


рекомендованих до зарахування, до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра  на основі базової середньої освіти станом на 26.07.2022 року.

Форма навчання: денна

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Федоронько Андрій Ярославович184к
2Шуфлат Ігор Мирославович175к
3Николин Олег Васильович175о
4Васютин Станіслав Володимирович170о
5Косенко Давид Анатолійович170к
6Боднар Ярослав Андрійович170о
7Пазинич Дмитро Андрійович163к
8Новак Назарій Олегович158к
9Білоус Олександр Вікторович158о
10Базів Назарій Андрійович158о
11Петрів Денис Іванович155о
12Перегінець Роман Іванович152к
13Ріжко Олег Володимирович152к
14Скірин Микола Володимирович152о
15Мартинюк Богдан Іванович152к
16Сахній Назар Михайлович152к
17Міхней Назар Михайлович150к
18Шутурма Роман Володимирович150к
19Герасимів Віктор Андрійович150к
20Жигайло Богдан Тарасович150о
21Паламар Віталій Андрійович150о
22Андреїв Любомир Іванович150к
23Григорчук Юрій Вікторович147о
24Іванців Денис Богданович145о
25Кукула Андрій Богданович145о
26Паляк Станіслав Олегович145о
27Глова Володимир Олегович145о
28Скибчук Арсен Володимирович142о
29Ковальчук Олександр Іванович140о
30Єскін Костянтин Михайлович140к
31Кіршак Василь Богданович140к
32Засипко Олег Володимирович137к
33Казнодій Максим Андрійович135к
34Градович Ярослав Григорович135к
35Калин Віктор Тарасович130к
36Галамага Станіслав Євгенович125к
37Гуринович Віктор Вікторович120к
38Бешенцев Володимир Володимирович120к

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Федоронько Андрій Ярославович184о
2Куліков Олександр Іванович179о
3Шуфлат Ігор Мирославович175о
4Бойко Костянтин Вячеславович175о
5Васютич Юрій Іванович173о
6Косенко Давид Анатолійович170о
7Боднар Ярослав Андрійович170к
8Васютин Станіслав Володимирович170к
9Пазинич Дмитро Андрійович163к
10Греськів Валентин Вікторович160о
11Білоус Олександр Вікторович158к
12Базів Назарій Андрійович158к
13Новак Назарій Олегович158о
14Кравець Владислав Володимирович158о
15Перегінець Роман Іванович152о
16Скірин Микола Володимирович152к
17Мартинюк Богдан Іванович152о
18Сахній Назар Михайлович152о
19Ожгевич Дмитро Йосипович152к
20Жигайло Богдан Тарасович150к
21Міхней Назар Михайлович150о
22Канюк Андрій Володимирович150о
23Андреїв Любомир Іванович150о
24Шутурма Роман Володимирович150о
25Герасимів Віктор Андрійович150о
26Григорчук Юрій Вікторович147к
27Кукула Андрій Богданович145к
28Паляк Станіслав Олегович145к
29Федунків Андрій Володимирович140о
30Кіршак Василь Богданович140к
31Єскін Костянтин Михайлович140о
32Ковальчук Олександр Іванович140к
33Засипко Олег Володимирович137о
34Градович Ярослав Григорович135о
35Герцан Петро Андрійович135о
36Казнодій Максим Андрійович135о
37Калин Віктор Тарасович130о
38Галамага Станіслав Євгенович125к
39Гуринович Віктор Вікторович120к
40Бешенцев Володимир Володимирович120к

Спеціальність 144 Теплоенергетика

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Федоронько Андрій Ярославович184к
2Новак Назарій Олегович158к
3Білоус Олександр Вікторович158к
4Петрів Денис Іванович155к
5Мартинюк Богдан Іванович152к
6Міхней Назар Михайлович150к
7Шутурма Роман Володимирович150к
8Жигайло Богдан Тарасович150к
9Глова Володимир Олегович145к
10Кіршак Василь Богданович140о
11Ковальчук Олександр Іванович140к
12Федунків Андрій Володимирович140к
13Казнодій Максим Андрійович135к
14Градович Ярослав Григорович135к
15Герцан Петро Андрійович135к
16Калин Віктор Тарасович130к
17Галамага Станіслав Євгенович125о
18Бешенцев Володимир Володимирович120о
19Гуринович Віктор Вікторович120о

Спеціальність 193  Геодезія та землеустрій

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Копцюх Ліна Андріївна194к
2Коржак Артур Михайлович189о
3Демкович Софія Василівна173о
4Кирдяк Софія Іванівна168о
5Бойко Анастасія Михайлівна168к
6Трощук Андрій Ігорович163о
7Кухмістер Марта Ігорівна160о
8Трощук Андрій Романович158о
9Перегінець Роман Іванович152к
10Коржак Сергій Васильович150о
11Костенко Роман Іванович147о
12Козелківський Микола Іванович147о
13Кукула Андрій Богданович145к
14Скибчук Арсен Володимирович142к
15Римарчук Петро Петрович140к

Спеціальність 051 Економіка

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Войтків Ольга Володимирівна200о
2Копцюх Ліна Андріївна194о
3Полозяк Василина Романівна190о
4Іванків Руслан Ярославович190о
5Попович Діана Андріївна189к
6Дейсак Арсеній Степанович185к
7Антошків Петро Володимирович185к
8Демчишин Владислав Миколайович180о
9Перегінець Юлія Віталіївна180о
10Павлів Соломія Іванівна180к
11Соколовська Марта Ігорівна179о
12Свінчук Владислав Геннадійович175о
13Павлишин Анна Богданівна165к
14Казнох Сніжана Іванівна163к
15Смігуровська Олена Михайлівна160к
16Бардашевська Ірина Романівна158к
17Чорна Діана Ігорівна150о
18Бублінський Микола Миколайович150о
19Бойко Ілона Миколаївна145к
20Паляк Станіслав Олегович145к
21Калин Віктор Тарасович130к

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Войтків Ольга Володимирівна200к
2Іванків Руслан Ярославович190к
3Полозяк Василина Романівна190к
4Попович Діана Андріївна189о
5Антошків Петро Володимирович185о
6Дейсак Арсеній Степанович185о
7Демчишин Владислав Миколайович180к
8Перегінець Юлія Віталіївна180к
9Павлів Соломія Іванівна180к
10Соколовська Марта Ігорівна179к
11Шуфлат Ігор Мирославович175к
12Свінчук Владислав Геннадійович175к
13Павлишин Анна Богданівна165к
14Пазинич Дмитро Андрійович163о
15Казнох Сніжана Іванівна163о
16Білоус Олександр Вікторович158к
17Бардашевська Ірина Романівна158о
18Петрів Денис Іванович155к
19Бублінський Микола Миколайович150к
20Чорна Діана Ігорівна150к
21Бойко Ілона Миколаївна145о
22Іванців Денис Богданович145к
23Скибчук Арсен Володимирович142к

Спеціальність 071  Облік і оподаткування

№ з/пПрізвище, ім’я та по батькові вступникаКонкурсний балПримітка
за кошти державного бюджету
Категорія списку – за конкурсом
1Войтків Ольга Володимирівна200к
2Копцюх Ліна Андріївна194к
3Попович Діана Андріївна189к
4Дейсак Арсеній Степанович185к
5Антошків Петро Володимирович185к
6Демчишин Владислав Миколайович180к
7Павлів Соломія Іванівна180к
8Соколовська Марта Ігорівна179к
9Казнох Сніжана Іванівна163к
10Бардашевська Ірина Романівна158к
11Бублінський Микола Миколайович150к
12Бойко Ілона Миколаївна145к
Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111