Форма навчання: денна о.п.с. фаховий молодший бакалавр
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової середньої освіти станом на 26.07.2023 року.
Спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
1 | Biвcяник Poмaн Aндpiйoвич | 180,000 | |
2 | Cipкo Дмитpo Pycлaнoвич | 165,000 | |
3 | Гpи6ик Iвaн Mиxaйлoвич | 160,000 | |
4 | Пилипiв Oлeг Cтeпaнoвич | 160,000 | |
5 | Aфтaнac Apтeм Mиxaйлoвич | 155,000 | |
6 | Яцишин Iгop Бoгдaнoвич | 155,000 | |
7 | Oлeкciв Нaзap Oлeгoвич | 150,000 | |
8 | Pи6iй Дмитpo Iвaнoвич | 145,000 | |
9 | Никoлин Яpocлaв Iвaнoвич | 145,000 | |
10 | Mapкeвич Aндpiй Aндpiйoвич | 145,000 | |
11 | Kopoлeвич Biктop Aндpiйoвич | 145,000 | |
12 | Щeпaнcький Aндpiй Iгopoвич | 140,000 | |
13 | Ceмeнoвич Poмaн Bacильoвич | 140,000 | |
14 | Oлiйник Mиxaйлo Mиxaйлoвич | 135,000 | |
15 | Пayк Boлoдимиp Bacильoвич | 135,000 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
16 | Шepeмeтa Apтeм Iгopoвич | 130,000 | |
17 | Tкaчик Aндpiй Iвaнoвич | 125,000 | |
18 | Панчій Михайло Васильович | 140,000 |
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
За кошти державного бюджету Категорія списку – за результатами позитивної оцінки вступного випробування | Бал | |
1 | Павлишин Олександр Миколайович | 155,000 |
2 | Дубіневич Микола Романович | 150,000 |
3 | Копаніцький Володимир Віталійович | 145,000 |
4 | Макар Мар’ян Іванович | 135,000 |
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | |
5 | Деренюк Сергій Миколайович | 170,000 |
6 | Непорадний Іван Володимирович | 165,000 |
7 | Баран Степан Мирославович | 160,000 |
8 | Олійник Назар Романович | 160,000 |
9 | Біляк Назар Ярославович | 160,000 |
10 | Луцак Владислав Іванович | 160,000 |
11 | Гуменюк Роман Ігорович | 155,000 |
12 | Кисельова Вероніка Сергіївна | 155,000 |
13 | Стасінчук Андрій Андрійович | 155,000 |
14 | Литвиняк Дмитро Тарасович | 155,000 |
15 | Писклинець Владислав Миколайович | 150,000 |
16 | Блищик Микола Валерійович | 150,000 |
17 | Мушинський Андрій Миколайович | 150,000 |
18 | Фидишин Олександр Володимирович | 145,000 |
19 | Мартищук Павло Іванович | 145,000 |
20 | Кушнір Віктор Володимирович | 145,000 |
21 | Курдидик Євген Ярославович | 145,000 |
22 | Юрків Олександр Олегович | 145,000 |
23 | Стус Богдан Олегович | 145,000 |
24 | Сметанін Олександр Дмитрович | 140,000 |
25 | Бандура Володимир Володимирович | 140,000 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | Бал | |
26 | Щепанський Андрій Ігорович | 140,000 |
27 | Олійник Михайло Михайлович | 135,000 |
28 | Паук Володимир Васильович | 135,000 |
29 | Жураківський Ростислав Петрович | 130,000 |
30 | Косенко Володимир Анатолійович | 130,000 |
31 | Шеремета Артем Ігорович | 130,000 |
32 | Ткачик Андрій Іванович | 125,000 |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | |
1 | Bиpacтoк Oлeкcaндp Bacильoвич | 155,000 |
2 | Kaнц Tapac Boлoдимиpoвич | 140,000 |
3 | Гop6aчeвcький Apceн Aндpiйoвич | 140,000 |
4 | Пayк Boлoдимиp Bacильoвич | 135,000 |
5 | Лeв Cepгiй Mиxaйлoвич | 135,000 |
6 | Бoйкo Cepгiй Бoгдaнoвич | 125,000 |
7 | Пepeклiтa Oлeг Oлeгoвич | 120,000 |
8 | Чepeмшинcький Iвaн Iвaнoвич | 120,000 |
9 | Панчій Михайло Васильович | 140,000 |
Спеціальність 051 Економіка
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
1 | Kлiщ Дiaнa Boлoдимиpiвнa | 180,000 | |
2 | Bacилишин Kaтepинa Iвaнiвнa | 175,000 | |
3 | Бpaтycь Xpиcтинa Iгopiвнa | 170,000 | |
4 | Maцяк Mapiя Oлeгiвнa | 170,000 | |
5 | Фeдишин Bepoнiкa Bacилiвнa | 170,000 | |
6 | Фeдopoнькo Дiaнa-Mapiя Ярославівна | 170,000 | |
7 | Гopoднякoвa Mapiя Bacилiвнa | 160,000 | |
8 | Copoчинcький Maкcим Mиpoнoвич | 155,000 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
9 | Aфтaнac Apтeм Mиxaйлoвич | 155,000 | |
10 | Caмiлa Xpиcтинa Poмaнiвнa | 150,000 | |
11 | Дaць Coфiя Bacилiвнa | 150,000 |
Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
1 | Гpeчyx Maкcим Bacильoвич | 175,000 | |
2 | Зo6кiв Бoгдaн Євcтaxiйoвич | 175,000 | |
3 | Bacилишин Kaтepинa Iвaнiвнa | 175,000 | |
4 | Пpитyляк Iннa Яpocлaвiвнa | 165,000 | |
5 | Жypaвльoвa Bepoнiкa Biтaлiïвнa | 165,000 | |
6 | Teйcap Cнiжaнa Boлoдимиpiвнa | 155,000 | |
7 | Tpoянiвcький Юpiй Aндpiйoвич | 155,000 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
8 | Aфтaнac Apтeм Mиxaйлoвич | 155,000 | |
9 | Дaць Coфiя Bacилiвнa | 150,000 | |
10 | Caмiлa Xpиcтинa Poмaнiвнa | 150,000 |
Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
1 | Бaлaндюк Aннa Bacилiвнa | 185,000 | |
2 | Шкpo6oт Iгop Iгopoвич | 175,000 | |
3 | Oзapкo Юлiя Map`янiвнa | 170,000 | |
4 | Бaгнюк Нaдiя Cтeпaнiвнa | 170,000 | |
5 | Лeгiн Mapiя Bacилiвнa | 165,000 | |
6 | Шeгдa Apceн Boлoдимиpoвич | 160,000 | |
7 | Kyцiй Янa Пeтpiвнa | 155,000 | |
8 | Лeгiнь Biтaлiя Bacилiвнa | 155,000 | |
9 | Kaшy6a Iвaн Aндpiйoвич | 150,000 | |
10 | Фaлькo Дeниc Пeтpoвич | 150,000 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | Бал | ||
11 | Лeгiнь Aнaтoлiй Tapacoвич | 150,000 | |
12 | Грегулецький Володимир Мар’янович | 145,000 | |
13 | Людера Віталій Ярославович | 140,000 |
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти станом на 11.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за результатами позитивної оцінки вступного випробування | ||
1 | Панчій Давид Ярославович | 161 |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
2 | Волошин Володимир Михайлович | 170 |
3 | Петрук Максим Васильович | 163 |
4 | Струк Максим Олегович | 160 |
5 | Семенюк Іван Васильович | 160 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
6 | Паламарчук Іван Володимирович | 160 |
7 | Шкварчук Дмитро Андрійович | 158 |
8 | Цимбалістий Роман Петрович | 156 |
9 | Сірко Денис Степанович | 155 |
10 | Підсела Андрій Васильович | 153 |
11 | Пікула Сергій Іванович | 150 |
12 | Баюрак Олексій Васильович | 147 |
13 | Данильців Микола Миколайович | 145 |
14 | Федорняк Андрій Володимирович | 141 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
17 | Хованець Петро Ігорович | – |
18 | Хованець Роман Ігорович | – |
19 | Іванків Михайло Олексійович | – |
20 | Фрунчак Андрій Ярославович | – |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Хомицький Анатолій Романович | 185 |
2 | Побуринний Ігор Тарасович | 180 |
3 | Петрук Максим Васильович | 163 |
4 | Сірко Денис Степанович | 155 |
5 | Сірко Василь Семенович | 155 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
6 | Підсела Андрій Васильович | 153 |
7 | Носик Назар Васильович | 150 |
8 | Баюрак Олексій Васильович | 147 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
10 | Галамага Богдан Олегович | – |
11 | Черпак Петро Володимирович | – |
Спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Побуринний Ігор Тарасович | 180 |
2 | Синишин Олександр Ігорович | 178 |
3 | Ковалик Руслан Володимирович | 175 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
4 | Рибій Віталій Михайлович | 170 |
5 | Шкварчук Дмитро Андрійович | 158 |
6 | Сірко Денис Степанович | 155 |
7 | Підсела Андрій Васильович | 153 |
8 | Баюрак Олексій Васильович | 147 |
9 | Федорняк Андрій Володимирович | 141 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
10 | Черпак Петро Володимирович | – |
11 | Богуцький Богдан Ігорович | – |
12 | Типусяк Назарій Ілліч | – |
13 | Коваль Олег Андрійович | – |
14 | Витвицький Іван Романович | – |
Спеціальність 051 Економіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Гіфес Іван Степанович | – |
2 | Гутич Андрій Михайлович | – |
3 | Калинюк Іван Григорович | – |
Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Духно Василь Володимирович | – |
2 | Волочій Дмитро Михайлович | – |
Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Свачій Владислав Васильович | – |
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника станом на 11.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за результатами позитивної оцінки вступного випробування | ||
1 | Савчин Андрій Андрійович | 200 |
2 | Гап’юк Святослав Романович | 120 |
3 | Котоус Сергій Васильович | 120 |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
4 | Рабенюк Любомир Мирославович | 200 |
5 | Вишенько Назар Іванович | 200 |
6 | Боян Дмитро Васильович | 200 |
7 | Мартищук Андрій Юрійович | 190 |
8 | Мельник Владислав Васильович | 190 |
9 | Грибик Віктор Петрович | 190 |
10 | Цінявський Олександр Володимирович | 180 |
11 | Лиско Андрій Вікторович | 165 |
12 | Ців’юк Артур Андрійович | 165 |
13 | Тарновецький Ігор Ігорович | 165 |
14 | Димид Ігор Романович | 165 |
15 | Нешпір Ростислав Федорович | 165 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
16 | Павловський Іван Васильович | 155 |
17 | Бабій Олександр Михайлович | 155 |
18 | Романюк Ігор Русланович | 145 |
19 | Ковальчук Віталій Петрович | 130 |
20 | Небилович Олег Романович | 130 |
21 | Михайлишин Юрій Романович | 130 |
22 | Танюк Петро Вікторович | 120 |
23 | Пасічняк Богдан Михайлович | 120 |
24 | Ханенчук Василь Васильович | 120 |
25 | Максим’юк Богдан Віталійович | 120 |
26 | Думин Олексій Андрійович | 110 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
27 | Доцяк Петро Петрович | – |
28 | Воробець Михайло Богданович | – |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Загорський Роман Петрович | 155 |
2 | Левандовський Олександр Володимирович | 150 |
3 | Михайлюк Владислав Ігорович | 145 |
4 | Круп’як Андрій Ярославович | 145 |
5 | Крук Августин | 140 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
6 | Федоляк Андрій Романович | – |
Спеціальність 174 Автоматизація, компꞌютерно-інтегровані технології та робототехніка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Нешпір Ростислав Федорович | 170 |
2 | Михайлюк Владислав Ігорович | 145 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
3 | Красілич Дмитро Іванович | – |
4 | Когут Василь Іванович | – |
Спеціальність 051 Економіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Гіфес Іван Степанович | – |
2 | Гутич Андрій Михайлович | – |
3 | Калинюк Іван Григорович | – |
Форма навчання: заочна о.п.с. фаховий молодший бакалавр
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника станом на 11.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Саймонов Віталій – Андрій Олегович | 190 |
2 | Паламарчук Іван Володимирович | 160 |
3 | Мацюк Андрій Васильович | 160 |
4 | Яремчук Роман Дмитрович | 151 |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
Спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
Спеціальність 051 Економіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за результатами позитивної оцінки вступного випробування | ||
1 | Мурафа Тетяна Миколаївна | 150 |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
2 | Медвідь Соломія Мирославівна | 175 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
3 | Петляк Лілія Миколаївна | 174 |
Рейтинговий список вступників рекомендованих до зарахування до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника станом на 11.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за результатами позитивної оцінки вступного випробування | ||
1 | Савчин Андрій Андрійович | 200 |
2 | Кузьмич Іван Петрович | 130 |
3 | Сляднєв Сергій Анатолійович | 130 |
4 | Палагіцький Ігор Іванович | 145 |
5 | Гап’юк Святослав Романович | 120 |
за кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
6 | Вишенько Назар Іванович | 200 |
7 | Грибик Віктор Петрович | 190 |
8 | Луцяк Михайло Володимирович | 171 |
9 | Тарновецький Ігор Ігорович | 165 |
10 | Івасюк Олександр Михайлович | 165 |
11 | Грабович Андрій Іванович | 155 |
12 | Долинський Андрій Андрійович | 155 |
13 | Дмитрик Сергій Миронович | 145 |
14 | Мазурик Любомир Володимирович | 145 |
15 | Кенюк Володимир Васильович | 145 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
16 | Чавага Ігор Ігорович | 130 |
за кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
17 | Мудрий Олександр Юрійович | – |
Форма навчання: денна. Освітній ступінь бакалавр
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування, до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста станом на 04.09.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал | |
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | |||
1 | Паньків Валентин Володимирович | 166,362 | |
2 | Кропельницький Богдан Степанович | 147,492 | |
3 | Бардашевський Тарас Олегович | 144,738 | |
4 | Зелінський Олександр Володимирович | 139,434 | |
5 | Бегметюк Віталій Володимирович | 139,026 | |
6 | Якіміщак Андрій Тарасович | 139,026 | |
7 | Лесів Вячеслав Андрійович | 138,720 | |
8 | Михайлик Олександр Ігорович | 138,014 | |
9 | Соловйов Роман Ярославович | 135,558 | |
10 | Траско Ростислав Ярославович | 134,436 | |
11 | Мисів Михайло Федорович | 132,906 | |
12 | Степанець Давид Георгійович | 132,843 | |
13 | Бегметюк Володимир Володимирович | 131,784 | |
14 | Бунковський Василь Андрійович | 131,682 | |
15 | Каблак Андрій Ігорович | 131,172 | |
16 | Коваль Василь Ігорович | 131,070 | |
17 | Базів Олександр Володимирович | 131,070 | |
18 | Заяць Віталій Ігорович | 131,070 | |
19 | Мазур Денис Михайлович | 130,458 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | |||
20 | Саханський Назар Ігорович | 129,948 | |
21 | Ломако Віталій Богданович | 129,948 | |
22 | Попик Василь Віталійович | 129,854 | |
23 | Малитчук Андрій Володимирович | 129,846 | |
24 | Шкоц Євген Ігорович | 128,520 | |
25 | Іванушка Юрій Степанович | 128,112 | |
26 | Федорчук Мирослав Дмитрович | 127,704 | |
27 | Москов’як Ярослав Володимирович | 127,296 | |
28 | Людкевич Андрій Михайлович | 127,092 | |
29 | Петрик Роман Миколайович | 126,888 | |
30 | Стехна Віталій Іванович | 124,236 | |
31 | Воробець Андрій Ігорович | 123,726 | |
32 | Рогатинський Максим Олегович | 123,012 | |
33 | Бондюк Іван Іванович | 122,910 | |
34 | Бейсюк Василь Миколайович | 122,910 | |
35 | Петрів Арсен Ярославович | 121,380 | |
36 | Пасичук Андрій Васильович | 119,952 | |
37 | Федуняк Володимир Русланович | 117,912 | |
38 | Нагуляк Роман Іванович | 117,708 | |
39 | Шелестак Олег Євгенович | 115,260 | |
40 | Єсіпов Максим Юрійович | 112,686 | |
41 | Орнат Юрій Степанович | 109,778 | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | |||
1 | Данкевич Олександр Володимирович | – | |
2 | Зубкевич Едуард Анатолійович | – | |
3 | Дудій Мирослав Володимирович | – | |
4 | Заставний Андрій Мирославович | – | |
5 | Орнат Юрій Степанович | – | |
6 | Пастернак Андрій Степанович | – | |
7 | Драгун Степан Михайлович | – | |
8 | Дмитрів Юрій Володимирович | – | |
9 | Паук Ростислав Васильович | – | |
10 | Іванушка Юрій Степанович | – | |
11 | Іваськевич Василь Ігорович | – | |
12 | Садловський Денис Петрович | – | |
13 | Сенюк Євгеній Петрович | – | |
14 | Атаманюк Василь Андрійович | – | |
15 | Коваль Олег Андрійович | – |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Крижанівський Іван Михайлович | 146,472 |
2 | Коник Андрій Михайлович | 142,902 |
3 | Полозяк Віктор Романович | 138,312 |
4 | Притуляк Олег Ярославович | 133,926 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
5 | Кропельницький Богдан Степанович | 147,492 |
6 | Бардашевський Тарас Олегович | 144,738 |
7 | Лесів В’ячеслав Андрійович | 138,720 |
8 | Якіміщак Андрій Тарасович | 136,300 |
9 | Бердей Олександр Олександрович | 130,750 |
10 | Воробчак Орест Михайлович | 125,052 |
11 | Стехна Віталій Іванович | 124,236 |
12 | Якубовський Ігор Іванович | 120,991 |
13 | Федуняк Володимир Русланович | 117,912 |
14 | Варунків Віктор Володимирович | 112,914 |
15 | Єсіпов Максим Юрійович | 112,686 |
16 | Кулик Михайло Олександрович | 106,973 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Навальний Богдан Тарасович | – |
2 | Воробчак Орест Михайлович | – |
3 | Маркевич Михайло Андрійович | – |
4 | Панчук Арсен Віталійович | – |
5 | Паук Ростислав Васильович | – |
6 | Драгун Степан Михайлович | – |
7 | Сутий Андрій Васильович | – |
8 | Станіславський Ярослав Степанович | – |
9 | Заставний Андрій Мирославович | – |
10 | Пастернак Андрій Степанович | – |
11 | Сушко Андрій Вікторович | – |
12 | Садловський Денис Петрович | – |
13 | Зубкевич Едуард Анатолійович | – |
Спеціальність 051 Економіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Паньків Валентин Володимирович | 165,750 |
2 | Пришляк Карина Володимирівна | 162,200 |
3 | Чепіль Сергій Степанович | 159,800 |
4 | Красій Денис Андрійович | 152,700 |
5 | Подолякін Василь Андрійович | 151,950 |
6 | Пирч Марія Михайлівна | 149,600 |
7 | Іванків Віктор Михайлович | 142,550 |
8 | Лиса Тетяна Михайлівна | 140,650 |
9 | Полозяк Віктор Романович | 135,900 |
10 | Бандура Ігор Володимирович | 133,650 |
11 | Притуляк Олег Ярославович | 133,500 |
12 | Бердей Олександр Олександрович | 132,400 |
13 | Буковська Іванна Олегівна | 131,200 |
14 | Василиків Віталій Іванович | 128,950 |
15 | Якубовський Ігор Іванович | 120,650 |
16 | Єсіпов Максим Юрійович | 112,250 |
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування, до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти станом на 04.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Шелестак Володимир Євгенович | 137,394 |
2 | Заєць Мар’ян Михайлович | 135,456 |
3 | Атаманчук Володимир Любомирович | 133,314 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
4 | Гурак Сергій Юрійович | 143,571 |
5 | Цимбалістий Роман Петрович | 125,052 |
6 | Семенюк Іван Васильович | 123,114 |
7 | Панчій Давид Ярославович | 121,800 |
8 | Комаришин Дмитро Степанович | 119,136 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Саврич Ігор Михайлович | – |
2 | Лагойда Ігор Іванович | – |
3 | Фрунчак Андрій Ярославович | – |
4 | Станіславський Володимир Степанович | – |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | |
1 | Богуш Святослав Олександрович |
2 | Лагойда Ігор Іванович |
3 | Тичківський Назар Любомирович |
4 | Галамага Богдан Олегович |
5 | Галань Михайло Іванович |
6 | Ворох Володимир Миколайович |
7 | Шкільний Віктор Петрович |
8 | Пастух Олександр Богданович |
9 | Бородовський Владислав Анатолійович |
10 | Пастернак Андрій Степанович |
11 | Садловський Денис Петрович |
12 | Заставний Андрій Мирославович |
13 | Крігер Олександр Андрійович |
14 | Мальков Максим Сергійович |
15 | Тетерук Ігор Миколайович |
Форма навчання: заочна. Освітній ступінь бакалавр
Рейтингові списки вступників рекомендованих до зарахування, до ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста станом на 04.08.2023 року.
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал |
За кошти державного бюджету Категорія списку – за конкурсом | ||
1 | Людера Роман Володимирович | 175,440 |
2 | Кугівчак Володимир Михайлович | 147,665 |
3 | Ткачук Тарас Дмитрович | 143,977 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | ||
4 | Шомко Михайло Васильович | 151,000 |
5 | Ломако Віталій Богданович | 129,948 |
6 | Василейко Василь Степанович | 127,892 |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | ||
1 | Атаманюк Василь Андрійович | – |
2 | Дудій Мирослав Володимирович | – |
Спеціальність 144 Теплоенергетика
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом мотиваційних листів | |
1 | Кизимишин Максим Андрійович |
2 | Веренка Галина Володимирівна |
3 | Козачок Артур Ігорович |
4 | Кравець Мар’яна Василівна |
5 | Степанюк Дмитро Васильович |
6 | Дворецький Віталій Вікторович |
7 | Ткачук Жанна Петрівна |
8 | Кравчук Олександр Леонідович |
9 | Опанасенко Василь Олександрович |
10 | Полейчук Вячеслав Володимирович |
Спеціальність 051 Економіка
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові вступника | Конкурсний бал | |
За кошти фізичних та юридичних осіб Категорія списку – за конкурсом | |||
1 | Паньків Валентин Володимирович | 165,750 | |
2 | Лиса Тетяна Михайлівна | 140,650 | |
3 | Пирч Марія Михайлівна | 149,600 | |
4 | Буковська Іванна Олегівна | 131,200 | |
5 | Делик Вікторія Богданівна | 134,737 | |
6 | Чміль Вікторія Ігорівна | 137,650 | |
7 | Хвостій Денис Юрійович | 132,083 | |
8 | Миколишин Денис Ярославович | 138,700 |