Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Гуртожиток


ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ ВІЛЬНИХ ЛІЖКО-МІСЦЬ У ГУРТОЖИТКУ СТАНОМ НА 2021-2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Загальна кількість
ліжко-місць у
гуртожитку
Кількість зайнятих
ліжко-місць у
гуртожитку
Кількість
ліжко-місць,
призначених для
мешканців з
ознаками
респіраторних
захворювань
Кількість вільних
ліжко-місць у
гуртожитку
9875623

Вартість проживання в гуртожитку – 350 грн. в місяць

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ

ВСП “БЕФК ІФНТУНГ”, р/р UA 598201720313201004202016746, ЄДРПОУ 33859679Державна КСУ м. КиївКод призначення 25010200

(при оплаті вказати призначення платежу “за проживання в гуртожитку”, прізвище, ім’я та по батькові студента)

У ВСП “БЕФК ІФНТУНГ” ФУНКЦІОНУЄ ГУРТОЖИТОК НА 98 МІСЦЬ. У ньому створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома – кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями, розраховані для проживання 2-3-ох осіб; кухні, туалети, умивальні кімнати по дві на кожному поверсі та душова кімната  на першому поверсі.

Адміністрація коледжу докладає чимало зусиль, щоб належно утримувати гуртожиток, робить усе, щоб студентське житло відповідало сучасним стандартам.

До послуг студентів – конференційна зала , де відбуваються зустрічі, конкурси, різноманітні заходи, кімнати для занять, також проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету. У гуртожитку є спортивна зала, де студенти мають можливість у вільний від навчання час, не виходячи за межі гуртожитку, займатися спортом.

До послуг харчування – студентське кафе “Надія” та студентська їдальня.

Заступник директора з виховної роботи, голова студради, комендант гуртожитку, вихователь гуртожитку спільно з кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитку  впродовж навчального року. У гуртожитку обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Культурне життя студентів-мешканців гуртожитку , досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру.

ПРАВОМ ПОЗАЧЕРГОВОГО ТА ПЕРШОЧЕРГОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ У ГУРТОЖИТКУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ З ЧИСЛА:

  • діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування чи особи прирівняні до них віком від 18 до 23 років
  • особи з інвалідністю першої та другої групи та діти з інвалідністю віком до 18 років відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право. А саме: учасники бойових дій; діти, учасників бойових дій; діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; особи, зареєстровані як внутрішньо переміщені
  • особи із малозабезпечених родин (сім’я перебуває на обліку в органах соцзахисту і отримує допомогу від держави)
  • особи із багатодітних родин (5 і більше дітей).

Основним критерієм поселення студентів, які не мають пільг щодо забезпечення житлом є віддаленість місця їх постійного проживання від м. Бурштин. Насамперед місцями у гуртожитку забезпечуються студенти, які мешкають у віддалених регіонах України.

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється згідно з наказом директора коледжу.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111