Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Фізичне виховання і спорт


В своїй роботі навчальний заклад користується навчальними програмами з фізичного виховання, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

Методологічною основою навчальних програм є чинні державні документи, що регламентують фізичне виховання як обов’язкову дисципліну.

Програма ґрунтується на концептуальних засадах законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», «Про вищу освіту», Цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», Положенні про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України, Державних вимогах до навчальних програм з фізичного виховання, Державних стандартах вищої освіти та інших документах, що видані Міністерством освіти і науки України.

  • Матеріально-технічне забезпечення. 

Навчально-матеріальна база коледжу складає:

  1. Спортивний зал – площею 540 м2.
  2. Спортивний зал – площею 176 м2.
  3. Тенісна зала – площею 130 м2.
  4. Тренажерна зала – площею 100 м2.
  5. Стрілецький тир – 3 бійниці площею 50  м2.
  6. Футбольне поле 90х60 м.
  7. Бігова доріжка 330 м.
  • Розвиток самодіяльного масового спорту. Громадська організація спортивний клуб «Прометей»

У 2012 році була створена громадська організація «Студентський  Спортивний клуб «Прометей». ССК «Прометей» – добровільне студентське об’єднання яке має свій статут, атрибути, фінансовий рахунок – основою якого є добровільні внески та становлять 40 грн. на навчальний рік. За сприяння ЦК фізичного виховання та ССК «Прометей» в коледжі проводяться різні спортивні заходи, такі як – змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, кульової стрільби, кросу легкоатлетичного.

Проводяться традиційні турніри з волейболу присвячені «Дню енергетика», матчові зустрічі з іншими закладами освіти. Проводяться туристичні піші переходи впродовж одного дня.

Затверджений план спортивно масових заходів. Студенти коледжу неодноразово ставали переможцями і призерами обласної Спартакіади ВНЗ, тепер Спортивних ігор, а також займали призові місця у першості України серед студентів.

Працюють спортивні секції з футзалу, футболу, волейболу (юнаки та дівчата), настільного тенісу. Секції ведуться на безоплатній основі.

Адміністрація коледжу приділяє велику увагу матеріальній базі і розвитку самодіяльного спорту.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111