Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Матеріально-технічне забезпечення


Матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу

Відокремлений структурний підрозділ «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу» розміщений на самостійній  ізольованій  ділянці в 4,0553 га, яка надана у постійне користування відповідно до рішення Бурштинської Ради народних депутатів  від 3 липня  1995 р. №24 та засвідчується Відомостями з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1326523226103; кадастровий номер 2621210300:01:001:0831). 

Усі будівлі та споруди коледжу знаходяться в управлінні Міністерства освіти і науки України та перебувають на балансі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, що підтверджується Витягом з Єдиного реєстру об’єктів державної власності щодо державного майна (код за ЄДРПОУ 02070855).

До майнового комплексу закладу освіти входить:

  • навчальний корпус (3720,1м2) з кабінетами та лабораторіями загальноосвітніх предметів й економічних дисциплін, бібліотекою, читальною залою, інформаційним центром, міні друкарнею, спортивним залом, конференційною залою, адміністративно-господарськими приміщеннями;
  • лабораторний корпус (2961м2) з кабінетами та лабораторіями професійної підготовки, стрілецьким тиром;
  • громадсько-побутовий корпус (2165,7м2) з актовою залою, їдальнею, спортивним залом, роздягальнями та душовими, тенісною залою та кабінетом фізичного виховання;
  • навчальні майстерні (2493,1м2), а саме: слюсарно-механічна, електротехнічна, теплотехнічна, засобів автоматизації, зварювальна;
  • гуртожиток (4866,1м2) з житловими приміщеннями, кафе, музеєм,  медичним пунктом, пральнею, душовими, тренажерною залою, архівом; 
  • гаражі (240,6м2, 64,8м2) на 5 і 2 автомобільні бокси;
  • склад (33,9м2).

Комплекс будівель коледжу забезпечений центральним опаленням, гарячим та холодним водопостачанням, якісною системою вентиляції, ефективним освітленням.

Територія коледжу огороджена металевим парканом. Усі корпуси, крім гуртожитку, з’єднані перехідними  галереями.

Загальна площа приміщень коледжу становить 16545,3м2. Забезпеченість закладу освіти площами, які припадають на одного студента, 29,18м2. Забезпеченість приміщеннями для проведення навчальних занять та контрольних заходів на одну особу для контингенту студентів коледжу кількістю 567 осіб, наявного станом на 01 листопада 2021 року, становить 15,45м2, у тому числі денної форми навчання – 23,62м2

Наявні будівля і споруди відповідають санітарно-технічним вимогам, що підтверджується затвердженим в установленому порядку санітарним паспортом закладу освіти, актом готовності коледжу до початку навчального року, іншими дозвільними документами.

До послуг студентів 36 навчальних кабінетів та 19  лабораторій, у тому числі 7 спеціалізованих комп’ютерних аудиторій, 5 навчальних майстерень, навчально-тренувальний полігон.

Загальноосвітня підготовка здобувачів освіти проводиться в двадцяти двох сучасно обладнаних навчальних кабінетах, серед них: 4 лабораторії, дві спеціалізовані комп’ютерні аудиторії та інформаційний центр. Всього в освітньому процесі використовується 96 комп’ютерів, 7 ноутбуків, 9 мультимедійних проекторів та одна інтерактивна дошка.

Кабінети та лабораторії коледжу обладнані необхідними меблями, інвентарем, технічними засобами навчання, мають технічні паспорти, комплексне методичне забезпечення навчальних предметів і дисциплін, естетично оформлені та утеплені металопластиковими віконними конструкціями.

Соціальні об’єкти закладу в повній мірі   забезпечують здобувачів загальної середньої освіти площами для навчання, проживання, самостійної роботи, занять спортом та відпочинку.

З метою створення зручних і комфортних умов для навчання і праці  учасників освітнього процесу в коледжі ведеться безперервна робота з ремонту приміщень та благоустрою прилеглої території.  Так, впродовж 2020 року  в приміщенні головного корпусу:

–    замінено освітлення коридору на першому поверсі;

–     проведено капітальний ремонт одного навчального та двох адміністративних приміщень;

–    зроблено часткову заміну труб водопостачання, каналізації, опалення;

–    встановлено сантехнічні крани;

–    здійснено промивку батарей опалення в кабінетах та лабораторіях.

В  громадсько-побутовому корпусі та на прилеглій території:

–    проведено капітальний ремонт великої спортивної зали з заміною дерев’яних віконних конструкцій на металопластикові;

–    замінено труби водопостачання, каналізації, опалення;

–    відремонтовано систему опалення в студентському кафе «Юність»;

–    проведено ремонтні роботи з благоустрою пішохідних доріжок та відмосток навколо корпусу.

В приміщенні гуртожитку та на прилеглій території:

–    проведено капітальний ремонт тренажерної зали;

–    відремонтовано 7 житлових кімнат на п’ятому поверсі;

–    замінено дерев’яні дверні конструкції на металопластикові в санвузлах на 4 поверсі;

–    закуплено та встановлено 19 віконних металопластикових конструкцій;

–    відремонтовано кабінет соціально-гуманітарних дисциплін;

–    відремонтовано ворота.

За останні три роки введено в експлуатацію навчально-тренувальний полігон для спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за сприяння АТ «Прикарпаттяобленерго», обладнано комп’ютерну лабораторію для спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», відкрито меморіальний комплекс «Героям України».

На сьогоднішній день встановлено кнопки виклику для осіб з особливими освітніми потребами, завершуються роботи з облаштування пандусів. До початку 2022-2023 н.р. коледж зобов’язується забезпечити доступ до вбиралень на першому поверсі лабораторного корпусу.

Забезпечення безпеки життєдіяльності та охорони праці

Організація роботи з охорони праці в коледжі ведеться відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №1669 26.12.2017  року.

 Для організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням під час навчання та праці, в коледжі створена спеціальна комісія.

Директором коледжу за погодженням з профспілковим комітетом затверджено комплексні заходи щодо покращення стану умов праці з врахуванням вимог до її охорони. Розділ «Охорона праці» включено до Колективного договору між дирекцією коледжу та профспілкою.

Розроблено і затверджено Посадові інструкції, що визначають обов’язки та відповідальність посадових осіб усіх рівнів з урахуванням вимог охорони праці.

Усі працівники коледжу проходять вступний, первинний, повторний та цільові інструктажі, про що ведуться відповідні записи в журналах інструктажів.

В навчальних кабінетах та лабораторіях є матеріали щодо дотримання вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності під час проведення лабораторних та практичних робіт.

Для здобувачів освіти на початку навчального року керівниками та кураторами груп проводиться вступний інструктаж з безпеки життєдіяльності.

Первинні інструктажі проводяться завідувачами навчальних кабінетів та лабораторій, викладачами фізичної культури, вихователем гуртожитку. Вони реєструються в окремих журналах, які зберігаються в кожній навчальній аудиторії, майстерні, спортзалі та на інших робочих місцях.

На випадок пожежі в коридорах та вестибюлях усіх корпусів коледжу розміщено плани евакуації учасників освітнього процесу  та первинні засоби пожежогасіння. Однак нагальною залишається проблема встановлення  системи пожежної сигналізації. Дирекція коледжу неодноразово зверталася до Міністерства освіти і науки України з проханням про виділення коштів на її придбання, однак усі листи залишилися без відповіді. 

 З метою профілактики нещасних випадків серед студентів в закладі освіти проводяться заходи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, виховні години, акції, виставки, бесіди, індивідуальна роз’яснювальна робота, конференції, семінари, круглі столи, тренінги, інформаційно-просвітницька робота із залученням співробітників МНС, ДАІ, пожежної охорони, працівників медичних установ, соціальних служб.

У коледжі створені безпечні умови для учасників освітнього процесу. Випадків студентського травматизму не зафіксовано.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111