Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Вітальне слово директора коледжу Олександра Джури


«У кожного своя доля і свій шлях широкий…»

писав великий Шевченко.

Моя доля подарувала мені роботу в двох прекрасних навчальних закладах – енергетичному технікумі та енергетичному коледжі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, нині – Відокремленому структурному підрозділі “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ”. Пов’язані генетично вони стали для мене рідними.

Коледж є центром культурних цінностей та духовного пошуку. Він здатний ініціювати в суспільстві найскладніші глибинні процеси, впливати на ментальність соціальних груп,відповідальних за прийняття масштабних державних рішень.

Бурштинський енергетичний коледж є таким унікальним середовищем, що не тільки навчає, але й виховує. Адже самі знання – це лише один з аспектів, лише один вимір сучасної людини. І тільки культура, моральність, духовність та патріотизм можуть довершити характер гармонійно розвиненої особистості. Тому коледж – це фах і наука, але обов’язково на тлі культури і загальнолюдських цінностей.

У всі часи свого розвитку технікум-коледж готував інтелектуальну і духовну еліту нації. Його випускники працюють в усіх сферах народного господарства нашої держави, чимало з них обіймають найвищі посади в енергетичній індустрії України, владних, бізнесових та фінансових структурах.

З вдячністю та шаною висловлюю думки про історію нашого закладу освіти. Уже більш як півстоліття свої знання та вміння віддавали справі підготовки спеціалістів енергетичної галузі працівники технікуму різних поколінь. Славну історію закладу продовжує нове покоління науковців, педагогів, навчально-допоміжного та обслуговуючого персоналу енергетичного коледжу.

Успішне функціонування та ефективний розвиток майбутнього є можливим лише за наявності дружнього колективу та керівної команди однодумців – високопрофесійних фахівців, освітня діяльність яких є справою життя, покликання і честі. Я маю такий колектив і таку команду й дякую Богові за те, що отримав можливість працювати з ними разом.

Олександр Джура, директор коледжу, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111