Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню


        Молода людина в пошуку роботи та перспектива працевлаштування – явище буденне та наболіле для багатьох. Найбільш хвилюючим питанням для будь-якого студента, тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних  знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но здобула вищу освіту, навіть за умови престижності отриманої освіти, інколи буває нелегко. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців із достатнім досвідом професійної діяльності й не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

     Саме з метою допомоги молоді нашого навчального закладу у сфері пошуку роботи був створений відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників. Керівником цього відділу призначено Петра Михайловича Кропельницького, фахівцем відділу – Уляна Дмитрівна Гриців. З 2017 року посаду керівника відділу очолила Ярослава Богданівна Поліщук, а з 2018 року керівником відділу призначено Зоряну Любомирівну Вільчик.

     Він функціонує на підставі Положення про відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ”.

Завданням відділу є:

  –  забезпечення прав та інтересів молодих громадян на ринку праці;

  – адаптація студентів та випускників ВСП “БЕФК ІФНТУНГ” до умов ринку праці;

  – сприяння щодо надання місць для проходження виробничої практики під час навчання та пошуку вакансій;

  – сприяння працевлаштуванню студентів та випускників коледжу;  

  – надання молоді послуг з профорієнтації та пошуку вакансій;

  – інформування студентів і випускників вищого навчального закладу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці;

  – вивчення та адаптація передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтації  та професійної  підготовки молоді.

     Для ефективної роботи відділу створено банк вакансій. У коледжі запроваджена практика укладання угод про навчання, проходження навчальних, виробничо-професійних, виробничо-технологічних практик з обумовленням можливості подальшого працевлаштування випускників.

     Підписано угоди про співпрацю та співробітництво з такими підприємствами:

–  ВП “Рівненська АЕС”;

     –  ВО “Карпати“;

     –  ПАТ “Івано-Франківськцемент”;

     –  ТОВ “Електроремсервіс-ІФ”;

     –  ТОВ “Електросвіт“;

     –  ТОВ “Інтеренергосервіс”;

     –  ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

     Між ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” та ПАТ “ДТЕК Західенерго” ВП “Бурштинська ТЕС” підписано меморанндум про співпрацю.

    Ведеться співпраця з Галицьким районним центром зайнятості, службами зайнятості області, представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади, проводиться моніторинг ринку праці.

      В коледжі функціонує комісія з персонального розподілу на роботу випускників, до складу якої входить і керівник відділу сприяння працевлаштуванню.  Запроваджена практика укладання угод про навчання, проходження навчальних, виробничо-професійних, виробничо-технологічних практик з обумовленням можливості подальшого працевлаштування випускників. Відділом розроблено семінар-тренінг «Особливості підготовки фахівців до майбутнього працевлаштування та трудової діяльності», який проводиться зі студентами відділень, що сприяє формуванню у них навиків пошуку роботи, спілкуванню з роботодавцями, працевлаштуванню та адаптації за місцем праці. Працівники відділу у співпраці із завідувачами відділень та керівниками груп організовують зустрічі роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах, в установах та організаціях, проводять заходи щодо сприяння працевлаштування – дні кар’єри, круглі столи, семінари, тренінги.

Під час семінару-тренінгу

     Швидкий розвиток нових технологій ставить свої вимоги до роботи відділу. Роботодавці і студенти мають можливість переглядати інформацію про діяльність відділу в мережі Інтернет, використовуючи ресурси сайту коледжу.

     Ми працюємо для того, щоб студенти і випускники, незважаючи на певні труднощі,  мали можливість отримати висококваліфіковану допомогу в пошуку роботи, а кожен роботодавець був упевнений, що молоді спеціалісти покажуть належний рівень професійних знань та вмінь.    

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111