Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню


        Молода людина в пошуку роботи та перспектива працевлаштування – явище буденне та наболіле для багатьох. Найбільш хвилюючим питанням для будь-якого студента, тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних  знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но здобула вищу освіту, навіть за умови престижності отриманої освіти, інколи буває нелегко. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців із достатнім досвідом професійної діяльності й не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

     Саме з метою допомоги молоді нашого навчального закладу у сфері пошуку роботи був створений відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників. Керівником цього відділу призначено Петра Михайловича Кропельницького, фахівцем відділу – Уляна Дмитрівна Гриців. З 2017 року посаду керівника відділу очолила Ярослава Богданівна Поліщук, а з 2018 року керівником відділу призначено Зоряну Любомирівну Вільчик.

     Він функціонує на підставі Положення про відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ”.

Завданням відділу є:

  –  забезпечення прав та інтересів молодих громадян на ринку праці;

  – адаптація студентів та випускників ВСП “БЕФК ІФНТУНГ” до умов ринку праці;

  – сприяння щодо надання місць для проходження виробничої практики під час навчання та пошуку вакансій;

  – сприяння працевлаштуванню студентів та випускників коледжу;  

  – надання молоді послуг з профорієнтації та пошуку вакансій;

  – інформування студентів і випускників вищого навчального закладу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці;

  – вивчення та адаптація передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтації  та професійної  підготовки молоді.

     Для ефективної роботи відділу створено банк вакансій. У коледжі запроваджена практика укладання угод про навчання, проходження навчальних, виробничо-професійних, виробничо-технологічних практик з обумовленням можливості подальшого працевлаштування випускників.

     Підписано угоди про співпрацю та співробітництво з такими підприємствами:

–  ВП “Рівненська АЕС”;

     –  ВО “Карпати“;

     –  ПАТ “Івано-Франківськцемент”;

     –  ТОВ “Електроремсервіс-ІФ”;

     –  ТОВ “Електросвіт“;

     –  ТОВ “Інтеренергосервіс”;

     –  ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

     Між ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” та ПАТ “ДТЕК Західенерго” ВП “Бурштинська ТЕС” підписано меморанндум про співпрацю.

    Ведеться співпраця з Галицьким районним центром зайнятості, службами зайнятості області, представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади, проводиться моніторинг ринку праці.

      В коледжі функціонує комісія з персонального розподілу на роботу випускників, до складу якої входить і керівник відділу сприяння працевлаштуванню.  Запроваджена практика укладання угод про навчання, проходження навчальних, виробничо-професійних, виробничо-технологічних практик з обумовленням можливості подальшого працевлаштування випускників. Відділом розроблено семінар-тренінг «Особливості підготовки фахівців до майбутнього працевлаштування та трудової діяльності», який проводиться зі студентами відділень, що сприяє формуванню у них навиків пошуку роботи, спілкуванню з роботодавцями, працевлаштуванню та адаптації за місцем праці. Працівники відділу у співпраці із завідувачами відділень та керівниками груп організовують зустрічі роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах, в установах та організаціях, проводять заходи щодо сприяння працевлаштування – дні кар’єри, круглі столи, семінари, тренінги.

Під час семінару-тренінгу

     Швидкий розвиток нових технологій ставить свої вимоги до роботи відділу. Роботодавці і студенти мають можливість переглядати інформацію про діяльність відділу в мережі Інтернет, використовуючи ресурси сайту коледжу.

     Ми працюємо для того, щоб студенти і випускники, незважаючи на певні труднощі,  мали можливість отримати висококваліфіковану допомогу в пошуку роботи, а кожен роботодавець був упевнений, що молоді спеціалісти покажуть належний рівень професійних знань та вмінь.    

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111