Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами


Інформація для осіб з особливими потребами

З метою забезпечення доступності будівель (навчальних корпусів) ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” для осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення будівлі обладнані відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів – ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд», зокрема:

  • навчальні корпуси головного, лабораторного, побутового корпусів, гуртожитку облаштовані кнопками виклику чергового, пандусами на вході. Обладнані спеціальними сходовими клітками (сходами), дверними прорізами. Навчальні аудиторії перших поверхів забезпечені безбар`єрним входом;
  • їдальня облаштована кнопкою виклику чергового, пандусом на вході, дверними прорізами.

На території коледжу облаштовані місця паркування автомобілів для мобільних груп населення.

Окрім цього, створена робоча група з фахівців технічного нагляду, яка провела обстеження і сформували план проведення першочергових заходів щодо забезпечення інших навчальних приміщень для осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення.

Відповідно до п. 36 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності на офіційному веб-сайті коледжу розміщена інформація про умови для доступності осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення до приміщень.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111