Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

ІсторіяУпродовж 55 років на ринку освітніх послуг Івано-Франківської області та України утверджує себе Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Історія коледжу тісно пов’язана зі спорудженням енерговелетня Прикарпаття – Бурштинської ТЕС. З перших днів роботи станції відчувався брак кваліфікованих кадрів та спеціалістів енергетики.  Тому виникла потреба готувати кадри з місцевого населення. Виходячи з цього, у 1964 році в Бурштині було відкрито вечірній філіал Київського енергетичного технікуму, де навчались перші сто двадцять студентів. Керівником філіалу було призначено Євгена Олександровича Никитюка.

Для підготовки майбутніх спеціалістів Бурштинської ДРЕС, 17 червня 1966 року було відкрито Бурштинський енергетичний технікум з денним і вечірнім відділеннями на базі існуючого філіалу. Очолив навчальний заклад Олексій Онисимович Семенюк. На посаду  заступника директора з навчальної роботи призначено Ніну Миколаївну Власенкову.

З 1 вересня 1968 року колектив енерготехнікуму отримав чудовий подарунок від будівельників Бурштинської ДРЕС – чотириповерховий навчальний корпус з двадцятьма просторими кабінетами, бібліотекою, актовим, читальним і спортивним залами та їдальнею. Почалося спорудження спортивного комплексу.

Головний корпус

Водночас покращувалися житлово-побутові умови студентів.  У 1972 році  введено в експлуатацію гуртожиток на 515 місць, який відповідав усім санітарно-гігієнічним нормам проживання.  У 1977 році  введено в дію лабораторний корпус. Кількість навчальних приміщень збільшилася до сорока чотирьох кабінетів та лабораторій, почав працювати тир.

Продовжувачем справи Олексія Онисимовича Семенюка у 1978 році став новопризначений директор навчального закладу Олександр Федорович Ромасенко.

У 1980 році закінчено будівництво громадсько-побутового корпусу, у якому розмістились їдальня на 140 місць, актова зала на 400 місць, кімнати для занять гуртків художньої самодіяльності, спортивна зала площею 600 кв.м.

У 1982 році введено в експлуатацію приміщення виробничих майстерень площею 2964 кв. м, що дало змогу проводити заняття в одну зміну. У цей період змонтовано перехідні галереї, які зв’язали усі навчальні корпуси.

З метою покращення побутових умов працівників навчального закладу, в листопаді 1985 року здано в експлуатацію п’ятиповерховий 70-ти квартирний житловий будинок.

Після звільнення за власним бажанням Ромасенка О.Ф., на посаду директора технікуму, у листопаді 1987 року, було призначено Олександра Дмитровича Джуру.

Маючи значний досвід організаторської роботи, вміння працювати з людьми, Олександр Дмитрович поставив за мету зберегти все, що зроблено попередниками, а також створення ступеневої освіти в м. Бурштині через школу-сад, технічну школу, гімназію, технікум, університет. У 1990 році було відкрито заочне відділення та відділення автоматизації, а в 1992 році – економічне відділення.

У 2001 році технікум отримав статус державного вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації.

За ініціативи Олександра Дмитровича при енерготехнікумі було створено телестудію, яка стала надбанням міста; історико-етнографічний музею «Берегиня», який одержав статус державного; гімназію, якій надано юридичну самостійність.

Результатом високого професіоналізму адміністрації, викладацького складу та обслуговуючого персоналу є підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та ступенем вищої освіти «бакалавр». Наказом Міністерства освіти і науки України № 601 від 19 жовтня 2005р. технікум  реорганізовано в енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Це сприяло поєднанню матеріально-технічної бази коледжу з науково-викладацьким потенціалом базового технічного університету.

З кожним роком коледж зростає, зміцнюється його матеріально-технічна база, підвищується науковий потенціал професорсько-викладацького складу. Удосконалюються життєтворчі функції студентів.

27 листопада 2014 року на засіданні Вченої ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу прийнято рішення про створення в університеті інституту теплоенергетики на базі Бурштинського енергетичного коледжу, а також відкриття п’яти кафедр.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 768 від 05.06.2020 року Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу перейменовано на Відокремлений структурний підрозділ «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано- Франківського національного технічного університету нафти і газу».

Готуючи конкурентоспроможних фахівців відповідного рівня, колектив коледжу працює над введенням та вдосконаленням інноваційних педагогічних технологій, направлених на особистісний розвиток студента.

Основне завдання колективу – утвердження ідеалів добра і справедливості. Саме на цих засадах соціальні відносини набувають статусу моральних, основу яких складає духовність.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111