Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

СКРИНЬКА ДОВІРИ


В цьому розділі Ви можете залишити інформаційне повідомлення та надати пропозиції щодо удосконалення освітнього процесу, якості надання освітніх послуг, змісту освітніх програм та дотримання академічної доброчесності у ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу». Якщо Ви стали свідком чи Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій, булінгу, порушення прав і законних інтересів громадян, Ви можете відправити повідомлення про це на  одну із обраних скриньок.Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників коледжу, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111