Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День енергетика


22 грудня 2022 року в ВСП «Бурштинський енергетичний коледж» відбулися збори трудового колективу, приурочені Дню енергетика.

 Із вступним словом до працівників звернувся директор Джура Олександр Дмитрович, який у своєму виступі проаналізував діяльність навчального закладу за 2022 рік. Не простий цей рік був для нас усіх, війна в державі багато чого змінила, але наш навчальний заклад працював належно, переборюючи всі труднощі. Кожен з повною відповідальністю добре виконував свою роботу. Викладачі з великим розумінням поставилися до студентів, надавали необхідні консультації. Сесія пройшла успішно.

Всі питання, які стосуються фінансової та господарської діяльності вирішені позитивно. Олександр Дмитрович привітав усіх присутніх з Днем енергетика. Це наше свято, адже навчальний заклад готує спеціалістів для енергетичної галузі, з прийдешнім 2023 роком та Різдвяними святами. Побажав усім міцного здоров’я, миру, благополуччя.

До привітань приєднався о. Ігор Третяк. Побажав миру, єдності, злагоди, віри в перемогу світла над темрявою.

Голова обласної ради профспілок енергетики та електротехнічної промисловості України Гриньків В. Т. подякував профспілковому комітету за співпрацю і вручив нагрудний знак «Профспілкова звитяга» Федерації профспілок України, голові профкому коледжу Николину М. О. Побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у роботі , щоб Різдвяна зоря своїми променями зігріла кожну домівку.

На завершення зборів студенти виконали колядку і привітали присутніх із прийдешніми Різдвяними святами.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111