Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День студента 2022


Зазвичай суспільство сприймає День студента як свято молодості, енергії та певного роду відпочинку. Та зараз для українців кожна дата в календарі, святкова чи не святкова – це день сили, день спротиву, день боротьби проти агресора. І наш, український День студента так само стає Днем сили українського студентства – студентства, яке завжди опиняється на вістрі української історії.

1990-і. 2000-і. 2010-і. Від Революції на граніті й до Революції Гідності – українські студенти щоразу ставали провідною силою українських рухів на захист свободи та незалежності.

Тисячі молодих людей зараз, під час війни, продовжують своє навчання, здобувають знання, які в майбутньому зможуть використати на благо України. Вони слухають лекції онлайн з укриттів, «відвідують» семінари через Zoom, готують доповіді при світлі свічок. Багатьом довелося стати до лав захисників України.

Українські студенти та студентки! Вітаємо вас із вашим святом і бажаємо зберегти вашу силу, енергію та прагнення свободи попри всі труднощі, через які зараз доводиться проходити. З Божою допомогою буде здобута перемога – і тоді ви, користуючись засвоєними знаннями й накопиченим досвідом, зможете прийняти естафету із захисту та розбудови України. Покладаємо на вас великі надії та сподіваємося, що ви станете гідними спадкоємцями попередніх студентських поколінь – завдяки яким Україна стала тією сильною, незламною та згуртованою країною, якою ми її сьогодні знаємо.

Зі святом!

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111