Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч з Аліною Вульчин


Аліна Вульчин «Формування бізнесу в соцмережах».

На сьогоднішній час безліч користувачів з різних куточків світу активно використовують Інтернет-ресурси в повсякденному житті, адже функції віртуальної мережі є необмеженими. Однією із них є можливість формувати та розвивати онлайн-бізнес.

09 грудня у ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” в рамках становлення ділових контактів, обміну досвідом та налагодження професійної співпраці відбулася зустріч студентів економічних спеціальностей з Аліною Вульчин. Це випускниця 2016 року, SMM-менеджер, співзасновник та власник AV AGENCY, яка поділилася зі студентами економічних спеціальностей своїм досвідом в сфері ведення онлайн-бізнесу. Професійна інформація дала відповідь на такі запитання : 

  1. Чи важлива присутність підприємства в соціальних мережах?
  2. Якою є  стратегія діяльності підприємства?
  3. Як оформляти веб-сторінку, щоб суб’єкти підприємницької діяльності були прибутковими?

В сучасних умовах завдяки маркетингу в мережі Інтернет ми можемо охопити велику цільову аудиторію, а завдяки таргетованій рекламі просувати бізнес.

За результатами зустрічі можна зробити такий висновок: якщо бізнесу немає в соціальних мережах, то його немає взагалі.  Адже невпинний розвиток IT-технологій сприяє ефективній мережевій комунікації, соціальній взаємодії, а отже розвитку бізнесу.

Щиро дякуємо Аліні Вульчин за те, що коротко ознайомила нас зі своєю професією та поділилася досвідом розвитку бізнесу в соціальних мережах.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111