Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч з Аліною Вульчин


Аліна Вульчин «Формування бізнесу в соцмережах».

На сьогоднішній час безліч користувачів з різних куточків світу активно використовують Інтернет-ресурси в повсякденному житті, адже функції віртуальної мережі є необмеженими. Однією із них є можливість формувати та розвивати онлайн-бізнес.

09 грудня у ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” в рамках становлення ділових контактів, обміну досвідом та налагодження професійної співпраці відбулася зустріч студентів економічних спеціальностей з Аліною Вульчин. Це випускниця 2016 року, SMM-менеджер, співзасновник та власник AV AGENCY, яка поділилася зі студентами економічних спеціальностей своїм досвідом в сфері ведення онлайн-бізнесу. Професійна інформація дала відповідь на такі запитання : 

  1. Чи важлива присутність підприємства в соціальних мережах?
  2. Якою є  стратегія діяльності підприємства?
  3. Як оформляти веб-сторінку, щоб суб’єкти підприємницької діяльності були прибутковими?

В сучасних умовах завдяки маркетингу в мережі Інтернет ми можемо охопити велику цільову аудиторію, а завдяки таргетованій рекламі просувати бізнес.

За результатами зустрічі можна зробити такий висновок: якщо бізнесу немає в соціальних мережах, то його немає взагалі.  Адже невпинний розвиток IT-технологій сприяє ефективній мережевій комунікації, соціальній взаємодії, а отже розвитку бізнесу.

Щиро дякуємо Аліні Вульчин за те, що коротко ознайомила нас зі своєю професією та поділилася досвідом розвитку бізнесу в соціальних мережах.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111