Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День працівника освіти


Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителів – бачити у своїх студентах гідних громадян своєї держави.

Як і годиться, першим привітав зі святом колектив директор коледжу Джура Олександр Дмитрович. Він побажав освітянам міцного здоров’я та натхнення на нові звершення і здобутки, а відтак поваги і шани від оточуючих та гідної винагороди від держави. Доброзичливі вітання і побажання зі святом висловив отець Ігор Третяк.

Почесними грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації удостоєно професора, директора коледжу Джуру О.Д. та майстра виробничого навчання Войтенка О.О. Силами талановитих студентів коледжу та за участю дитячого танцювального колективу АНТ «Вихор» (керівник Олександр Заставний) підготовлена святкова програма.

Маємо надію, що все тепло, яке учасники святкового заходу намагались влити у серця присутніх, буде зігрівати протягом навчального року і підтримувати позитивний настрій кожного робочого дня.

Дорогі викладачі та працівники коледжу! Хай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки, а досягнуте стверджує віру на добро і любов. Хай родинне тепло і затишок оберігають Вас, а Ваші палкі діяння несуть у світ лише мир і злагоду! Зі святом!

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111