Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Онлайн зустріч закладів освіти


16 травня 2023 року в рамках визначення спільних інтересів та з метою налагодження навчальної, методичної, наукової співпраці; обміну досвідом; реалізації студентських ініціатив відбулась онлайн-зустріч адміністрації та студентів ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” та Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ.

З вітальним вступним словом до учасників зустрічі звернувся директор коледжу, доктор філософських наук, професор Олександр Джура, який наголосив на необхідності контактного зв’язку та взаємодії між закладами фахової передвищої освіти в сучасних умовах, інтеграції навчально-методичних та наукових напрацювань в освітній процес.

Заступник директора з навчальної роботи Кам’янець-Подільського фахового коледжу харчової промисловості НУХТ Ірина Хребтовська відзначила, що шляхом спільної праці заклади освіти можуть знаходити кращі рішення, розробляти ініціативи та проєкти, спрямовані на поліпшення освітнього процесу і підвищення успішності студентської спільноти.

Студентська економічна наукова студія “Bek-skills” БЕФК ІФНТУНГ в особі модератора Ніки Грушової, віце-модератора Марії Пирч та учасників студії Василини Полозяк і Карини Пришляк продемонструвала один із напрямів реалізації науково-дослідної діяльності, представивши онлайн-треніг «Основи фінансової кібербезпеки у воєнний час».

Бажаємо усім учасникам зустрічі плідної співпраці та професійних здобутків.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111