Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

14 травня День матері


Мама – перше слово. Мама – одна з найдорожчих у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – та, яка дала життя…

В Україні та в більшості країн планети свято мам святкується у другу неділю травня. 2023 року День матері відзначається 14 травня.

Ніжністю і теплом огортає душу кожної людини думка про матір, найріднішу у світі людину. Та в щоденній суєті часто ми забуваємо висловити мамам всю нашу любов, повагу і вдячність за все, що вони для нас зробили.
Прекрасне свято, що відзначається в другу неділю травня – День матері – є ще одним приводом подякувати мамі за добре і чуйне серце, за постійну турботу, за недоспані ночі і за те, що вона завжди поруч і готова прийти на допомогу, зрозуміти і підтримати нас. Багато людей цього вже не зможуть зробити ніколи – цей день для них став днем пам’яті за найріднішою людиною.

У ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” до Дня матері студенти групи 1ЕК,ФБС-9-22 та їх куратор Ковальський Тарас підготували виховний захід “Мамо, Тобі низенько вклоняюсь”.

Студенти читали вірші про маму, які переплітались з піснями у виконанні викладачів коледжу, художніх керівників, працівників музею “Берегиня” та керівників гуртків.

Захід мав сильне емоційне забарвлення та не залишив байдужих у залі. Безсумнівно, кожен з присутніх після отриманих вражень і в цей день, і 14 травня, в День матері, приділить увагу та висловить свою безмежну любов і вдячність найближчій у світі людині.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111