Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Вітаємо переможців олімпіади з інформатики


Вітаємо переможця обласної олімпіади з інформатики студента групи 2АКТ-9-21, відділення теплоенергетики та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Вульчина Володимира та викладача Самчук Тетяну Василівну.

3 метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, 26 квітня 2023 року на базі Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу проведено обласну олімпіаду з інформатики серед студентів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

В Олімпіаді брали участь представники 22 коледжів Івано-Франківської області, серед яких і ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ».

Олімпіада передбачала виявлення рівня підготовки студентів з інформатики. Завдання з олімпіади вимагали від учасників високого рівня теоретичних знань з апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому редакторі MS Word, табличному процесорі MS Excel, системи управління базами даних MS Access.

Після перевірки робіт учасників обласної олімпіади з інформатики серед студентів визнано переможцем та нагороджено дипломом II ступеня Вульчина Володимира, студента ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» і подякою викладача Самчук Тетяну Василівну.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111