Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція


20 квітня 2023 р. у ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» з метою професійного розвитку, здобуття нових знань, обміну досвідом та наукового співробітництва проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю студентів та молодих вчених “Енергетика: виклики сучасності та перспективи майбутнього”.

Організаторами конференції виступили  ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Співорганізаторами – Національний університет «Львівська політехніка», Національний лісотехнічний університет України м. Львів, ПВНЗ «Європейський Університет» м. Київ, Хмельницький національний університет, ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут», ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ», ВСП «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету», Кам’янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій, Одеський фаховий коледж транспортних технологій, Дніпровський фаховий коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури.

До роботи конференції доєдналися Слов’янський коледж транспортної інфраструктури та Запорізький будівельний фаховий коледж.

Привітав учасників голова оргкомітету Джура О. Д., директор ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу»,
д-р. філос. наук, професор, заслужений працівник освіти України.

Мета конференції – аналіз та презентація результатів наукових досліджень з особливостей та проблем енергетичної галузі в умовах сучасних викликів глобального світу. Завдання полягали в розкритті актуальних аспектів концепції сталого розвитку, дослідженні проблеми енергетичної безпеки держави в умовах воєнного стану, висвітлення важливості розробки та впровадження енергоефективних заходів, осмислення питання щодо розвитку нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії.

Учасники презентували свої доповіді на трьох секціях, засідання яких відбувалися паралельно:

Секція 1. Енергетика, сталий розвиток та громадянське суспільство (модератори Федунишин Л.Л., Галамага Л.Ю.);

Секція 2. Сучасний стан вітчизняної та зарубіжної традиційної енергетики. Розробка та впровадження енергоефективних заходів. Ринок електромобілів та розвиток інфраструктури. Електромеханічні та енергетичні системи (модератори Барабалюк Р.С., Данилюк М.І.);

Секція 3. Розвиток нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії (модератори Ковальський Т.А., Кушнірюк Б.М.).

Студенти, аспіранти, наукові керівники та слухачі взяли участь в обговоренні актуальних  та проблемних питань, які були порушені у доповідях.

В рамках наукового заходу проведено онлайн лекцію «Енергетика під час кризи» випускницею Бурштинського енергетичного технікуму Наталією Мурафою, докторкою філософії Інституту неорганічної хімії Академії наук Чеської Республіки, Центру інструментальних технік.

Із словами подяки до співорганізаторів та учасників конференції звернулися завідувач відділення енергетичних технологій та підприємництва Денис Н.Я. та заступник директора з навчальної роботи коледжу,  канд. філос. наук Подолякіна О.В.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111