Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День майбутнього студента 2023


День майбутнього студента — це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї освіти в коледжі. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході Дня майбутнього студента абітурієнти мають можливість дізнатися про спеціальності , за якими здійснюється підготовка в коледжі, та Правилами прийому до коледжу від представників Приймальної комісії.

У межах Дня майбутнього студента проводяться зустрічі абітурієнтів та їхніх батьків із адміністрацією та представниками відділень, головами циклових комісій, під час яких відвідувачі одержують детальну інформацію щодо наявних напрямів, дізнаються про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

День майбутнього студента у Бурштинському енергетичному фаховому коледжі – перший крок до вибору омріяної професії.

До актової зали коледжу завітали учні шкіл області, щоб обрати спеціальності, на яких вони навчатимуться, та дізнатися про переваги навчального закладу.

Розпочав захід директор коледжу Олександр Дмитрович Джура, який розповів про функціонування, особливості та переваги навчання в коледжі, можливості для студентів після його закінчення. Підсумовуючи сказане, директор додав, що державі потрібні люди, які будуть в ній навчатися, а згодом – працювати для її розвитку.

У свою чергу відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Михайлівна Кругла подала інформацію про правила прийому, презентувала алгоритм вступу-2023, де детально показала особливості вступної кампанії для абітурієнта, а також ознайомила з особливостями комунікації з закладом освіти.

Учасники Дня майбутнього студента мали можливість побувати у аудиторіях та оглянути технічне обладнання навчального закладу, ознайомитись з матеріально-технічною базою коледжу, гуртожитком та їдальнею, екскурсію провели завідувачі відділень та голови циклових комісій.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111