Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Лекція з навчальної дисципліни «Економіка і нормування праці»


Циклова комісія економічних дисциплін ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж” постійно працює над удосконаленням освітньо-професійних програм.

В рамках налагодження співробітництва зі стейкхолдерами 14.11.2022р. відбулася бінарна лекція з навчальної дисципліни «Економіка і нормування праці» освітньо-професійної програми «Економіка».

Викладач – Руслана Барабалюк

До співпраці було запрошено економіста-бухгалтера ТОВ «ПМ-АВТО» Irina Chaprak (Ірину Чапрак).

П.Ірина ознайомила студентів із специфікою роботи підприємства, зупинилася на принципах організації оплати праці, формах та системах оплати праці, охарактеризувала основні новації в оподаткуванні доходів працівників та нарахуванні ЄСВ.

Зустріч мала дружній, професійний та практичний характер, адже студенти мали можливість поставити запитання, отримати вичерпні відповіді із наведенням прикладів на основі досвіду висококваліфікованого фахівця з економічної та бухгалтерської справи.

Такі заходи, поєднання лекційного матеріалу із використанням практичного досвіду фахівців сприяють підвищенню якості підготовки фахових молодших бакалаврів з економіки та забезпечують конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111