Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Я і моя професійна діяльність в сфері електроенергетики


03.11.2022 року відбулася зустріч з студентами дуальної форми навчання на тему: «Я і моя професійна діяльність в сфері електроенергетики». Підготували зустріч завідувач електроенергетичного відділення, викладач Костецький Ю. Є. та викладач Содома О. В.

Мета зустрічі

1.Ознайомити студентів з компаніями навколишнього краю, які здійснюють передачу й розподіл електроенергії;

2. Ознайомитися з досвідом студентів дуальної форми навчання та їх прагнення до отримання нових знань;

3. Формувати соціальні та комунікативні компетенції;

4. Вчитися спостерігати, аналізувати і робити відповідні висновки.

Фаворитом серед роботодавців для студентів нашої спеціальності є Прикарпаттяобленерго. Серед 13 студентів 6 працює саме на цьому підприємстві.

Наші студенти працюють в ПП «Альфа Енерго груп», яке знаходиться в м. Івано-Франківську, приватній фірмі «Преміум Сервіс буд», відокремленому підрозділі «Хмельницька АЕС». Студенти працюють не тільки в енергетичній сфері, але й в соціальній: інтернет провайдер  Uteam, мережа магазинів АТБ. Студенти обрали наш навчальний заклад для того, щоб підвищити свій фаховий рівень та кар’єрний ріст.

До присутніх звернувся директор коледжу Олександр Джура. Перш за все Олександр Дмитрович подякував студентам, що вони знайшли час приїхати на цю зустріч. Спеціальність, яку вони обрали, дуже важлива, і потрібна нашій державі. Наш навчальний заклад постійно працює над розширенням можливостей працевлаштування своїх випускників. В минулому році делегація навчального закладу відвідала Хмельницьку АЕС, в результаті чого були підписані угоди про співпрацю.

Директор коледжу побажав усім присутнім успіхів у навчанні і роботі, та наголосив, що енергетика – основа розвитку сучасної цивілізації.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111