Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Засідання групи забезпечення спеціальності


10 жовтня 2022 р. відбулося робоче засідання групи забезпечення спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Зі вступним словом до учасників зустрічі звернулась Ольга Василівна Подолякіна, заступник директора з навчальної роботи, яка зазначила головні особливості функціонування групи забезпечення та актуалізувала питання підготовки до проходження акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм економічного спрямування.

На зустрічі визначений кількісний склад групи забезпечення спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, обрано керівника групи – Тараса Анатолійовича Ковальського, заступника керівника ГЗС – Марію Михайлівну Шувар та секретаря – Любомиру Любомирівну Федунишин. За поданням керівника групи забезпечення,  сформований регламент засідань групи забезпечення та визначені основні функціональні напрями роботи.

Голова ЦК економічних дисциплін Руслана Степанівна Барабалюк звернула увагу на вимоги до навчально-методичного комплексу навчальної дисципліни, зокрема і розробки силабусу навчальної дисципліни.

Також проінформовано про зміни в освітньо-професійній програмі, які було внесено відповідно до моніторингу якості ОПП та методичних рекомендацій з розроблення освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів фахової передвищої освіти (Державної установи “Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти”).

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111