Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

З Днем Знань


Вересень починається святом знань, просвіти і науки. Це  день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного із нас.  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Цей день  дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки. День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання!  

Най­більше свя­та че­ка­ли студенти-першокурсники, для яких цього­річ коледж впер­ше від­чи­няє свої две­рі. Спов­не­ні вра­жень піс­ля ка­ні­кул но­во­го навчально­го ро­ку очі­ку­ва­ли й реш­та студентів.

Ми впев­не­ні, що ко­жен із майбутніх спеціалістів пос­та­вить­ся до нав­чання від­по­ві­даль­но, і ко­жен от­ри­має знан­ня міц­ні, зміс­товні, ко­рис­ні та ці­ка­ві, то­му що по­руч будуть досвідчені викладачі та най­кра­щі бать­ки. Щи­ро ві­таємо вас зі свя­том та ба­жаємо мир­но­го, ус­пішно­го, нат­хнен­но­го та здо­ро­во­го нав­чаль­но­го ро­ку, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111