Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Молодь – наша інвестиція у майбутнє


Молодь – наша інвестиція у майбутнє. Саме таке гасло бере за основу до дій Рівненська АЕС, реалізовуючи різноманітні профорієнтаційні заходи, спрямовані на розширення світогляду учнівської та студентської молоді, поширення знань про атомну енергетику та формування потенційного кадрового резерву електростанції.

20 січня Рівненську АЕС із візитом відвідала делегація ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу» в складі директора Олександра Джури, завідувача електроенергетичного відділення Юрія Костецького та викладача спец. дисциплін Михайла Данилюка.

Делегація ознайомилася із роботою Рівненської АЕС, відвідали машинну залу та експрес-лабораторію хімічного цеху енергоблоків №№ 1,2 РАЕС, щит загальностанційних пристроїв. поспілкувались з працівниками станції.

Після знайомства з електростанцією, її технічною базою та потенціалом відбулося обговорення з генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним можливостей взаємодії коледжу та електростанції, з подальшим підписанням документу, який значно розширить можливості та якість співпраці між закладом освіти та енергетичним підприємством.

Підсумком зустрічі стало підписання Договору про співпрацю між Рівненською АЕС та коледжем. Співпраця передбачає підтримування партнерських відносин з фахівцями РАЕС, проведення навчальних лекцій, екскурсій студентів та працівників коледжу на атомну електростанцію та її об’єкти, проходження переддипломних практик, працевлаштування.

Під час візиту делегація відвідала Інформаційний центр ВП РАЕС “Полісся”, розташований у центрі міста-супутника РАЕС – Вараш. Це сучасна споруда, яка містить просторі, спеціально облаштовані експонатами зали. До уваги відвідувачів пропонуються музейні історичні експозиції, макети атомних енергоблоків, відеоінформація, а також віртуальна екскурсія майданчиком РАЕС та окуляри віртуальної реальності для відвідування усіх АЕС України.

З метою профорієнтаційної роботи  делегація зустрілась із заступником начальника Вараського управління освіти  Анатолієм Горайчуком,   директорами і заступниками закладів та установ освіти Вараської міської територіальної громади.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111