Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Екскурсія на Бурштинську ТЕС


Близько 20 майбутніх молодших бакалаврів спеціальності електроенергетика, електротехніка та електромеханіка відвідали днями Бурштинську ТЕС та побачили на власні очі процес роботи електростанції та дільниць, де працюють енергетики їхнього профілю.

ДТЕК Енерго – відповідальна і надійна компанія, тож, перш за все, студенти пройшли інструктаж з охорони праці та промислової безпеки. Студентам вдалося попрактикуватись на навчальному тренажері енергоблоку, а заодно й побувати поряд з відкритими розподільчими пристроями та високовольтними лініями, по яких струм передається в мережу острова.

«Ми показали екскурсантам ВРП-400кВ, ВРП-220кВ та ВРП-330кВ. Кожен з них на власні очі побачив щит управління, основні та резервні захисти автотрасформаторів зв’язку, панелі схем керування елегазових вимикачів, протиаварійну автоматику, силове обладнання та багато іншого. Сидячи за столом в коледжі чи розглядаючи такі речі на фото, не можна повноцінно оцінити роботу такого пристрою, адже тільки практика та бачення пристроїв вживу допомагає дійсно розвинути отримані навики у виші», – коментує Ігор Білик, головний фахівець по відділенню електротехнічного устаткування Бурштинської ТЕС.

Слід зазначити, що на ТЕС уже декілька років функціонує дуальна система освіти, яка дозволяє студентам як вчитися, так і паралельно набувати практики на підприємстві ще до його закінчення.

ДТЕК Бурштинська ТЕС

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111