Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч студентів з роботодавцями ВП ДТЕК “Бурштинська ТЕС”


Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця для забезпечення можливості прямих контактів з випускниками коледжу, створення умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців.

Нині забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вона є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня зайнятості молодих фахівців можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу.

15 грудня 2021 року в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів  з представниками ВП «Бурштинська ТЕС» Акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго» – Засухою С.О.- керівником департаменту з управління персоналом (ДУП), Кошель Г.В. – провідним фахівцем з розвитку персоналу ДУП, Романюк Н.П.- фахівцем по підбору персоналу ДУП, Мороз О.М. – головним фахівцем Навчально-виробничого центру.

Мета зустрічі – працевлаштування студентів після закінчення навчання в коледжі.

 «Наша зустріч – черговий доказ того, що наш  навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів. Кожен з вас має унікальну можливість поспілкуватися з роботодавцем і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з вас запитання», – зазначив директор Джура О.Д.

Запрошені представники були зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих фахівців, тому на зустрічі майбутні випускники коледжу  мали змогу ознайомитись з діяльністю підприємства, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, навчання, стажування, проходження практики.

Спілкування з потенційними роботодавцями є корисним  для студентів, оскільки дає їм змогу побачити перспективи майбутньої професії та стимулює активно оволодівати комплексом професійно зорієнтованих знань, умінь і навичок, необхідних для того, щоб бути конкурентноспроможними фахівцями, успішно виконувати свої професійні обов’язки та самореалізуватися.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111