Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч з представниками Дубовецької ОТГ


25 листопада  2021 року в інформаційному центрі ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулася зустріч  адміністрації коледжу з представниками закладів освіти, старостами сіл, батьками здобувачів освіти Дубовецької ОТГ.

Мета зустрічі – окреслення планів щодо створення навчально-консультативного пункту з підготовки фахових молодших бакалаврів за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій на базі Маріямпільської гімназії Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області за співпраці з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ».

Перед гостями з вітальним словом виступив професор, директор коледжу Джура О.Д. Він коротко ознайомив присутніх з історією закладу, його здобутками, проблемами та планами.

До зустрічі долучився ректор Івано-Франківського НТУНГ Крижанівський Є.І., який зауважив, що саме в селі Маріямпіль реалізується європейський грант «Впровадження  технологій, що забезпечують зниження забруднення атмосферного повітря в с. Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області. Інноваційні енергоефективні  заходи зі встановлення системи сонячних колекторів та вітрогенератора». Тут, на Дністровському інженерно-екологічному протипаводковому полігоні, студенти-екологи, геодезисти та землевпорядники інженерно-екологічного інституту проходять літні практики. Ректор змалював перспективи громади в розвитку нетрадиційної енергетики, зокрема використання геотермальної енергії. Це б допомогло не тільки заощаджувати енергоресурси, але й розширити контингент студентів, які могли б проходити практику та проводити науково-дослідні роботи на Дністровському інженерно-екологічному науково-навчально-виробничому протипаводковому полігоні.

Гості ознайомились з матеріально-технічною базою коледжу: відвідали гуртожиток, оглянули спортивні та актову зали, бібліотеку, інформаційний центр, окремі кабінети, лабораторії, їдальню та студентське кафе. Завітали до музею «Берегиня».

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111