Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації зі студентами відділень спеціальностей


20.03 та 22.03 2023 року в ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж»  відбулися традиційні зустрічі адміністрації зі студентами відділень спеціальностей.

Завідувачі відділень надали повну інформацію про успішність студентів та відвідування ними навчального процесу.

Ольга Подолякіна – заступник директора з навчальної роботи ознайомила студентів з графіком освітнього процесу на ІІ семестр, а також наголосила на тому, що стипендія студентам буде призначатися за результатами семестрового контролю. Нагадала студентам про дипломне проектування, до якого потрібно готуватися відповідально.

Ігор Дмитришин – заступник директора з виховної роботи відзначив, що всі виховні заходи проводилися відповідно до обставин. Нагадав студентам про безпеку, не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Ігор Возняк- завідувач навчально-виробничої практики повідомив про те, що студенти мають можливість проходити практику на тих підприємствах з якими укладені угоди.

Підсумовуючи все, що було сказано під час зустрічі, директор коледжу Олександр Джура наголосив на тому, що такі зустрічі вже стали у нас традиційними. Ми маємо можливість поділитися думками щодо життя нашого навчального закладу, які зараз на часі. А це велика відповідальність як студентів так і викладачів. Побажав усім здоров’я, миру,  успіхів у праці у цей складний час.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111