Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Батьківські збори


Батьківська громадськість – важливий союзник навчального закладу у вихованні підростаючого покоління. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та дієва, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

20 листопада 2022 року у ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулися загальні батьківські збори в режимі онлайн, на яких були присутні батьки студентів, адміністрація коледжу, куратори та керівники академічних груп. 

Доповів про ключові питання освітнього процесу директор коледжу, Джура Олександр Дмитрович. Керівник закладу звернувся до батьків і проінформував про те, як живе навчальний заклад у цей непростий час.

Олександром Дмитровичем зазначено, що цьогоріч першокурсники відзначаються належним вихованням і відповідальним ставленням до навчання. Для всіх студентів створені комфортні умови для навчання і відпочинку.

    В умовах тісної співпраці батьків та педагогічного колективу здійснюється виховна робота, яка є невід’ємною складовою освітнього процесу. Найбільше батьків цікавила безпека дітей під час повітряної тривоги. На ці запитання директор коледжу дав переконливу відповідь і запевнив батьків, що всі студенти під час повітряної  тривоги знаходяться в укриттях, які пройшли перевірку і є ліцензованими. Працівники коледжу роблять все для того, щоб наш навчальний заклад працював і жив повноцінним життям.

   Олександр Дмитрович подякував батькам за належне виховання та успішне навчання їх дітей – наших студентів, побажав доброго здоров’я, мирного неба, бути завжди успішними, позитивними та гідними патріотами своєї країни.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111