Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації коледжу з цикловими комісіями


Зустріч адміністрації з цикловими комісіями теплотехнічних та економічних дисциплін

ЦК теплотехнічних дисциплін. Голова Рижко О. М.

Циклова комісія налічує 6 викладачів. Планування та методична документація затверджені вчасно. Проведено Тиждень спеціальності. В рамках Тижня було організовано виставку методичних матеріалів. Закінчуємо працювати над ОПП Теплоенергетики, згідно нових Положень. Почали роботу над поновленням методичного посібника по дипломному проектуванню.

ЦК економічних дисциплін. Голова Барабалюк Р. С.

Мета роботи ЦК – формування гармонійно розвиненої особистості, висококваліфікованого фахового молодшого бакалавра, здатного в складних сучасних умовах приймати обгрунтовані рішення економічного та фінансового характеру. Організація освітнього процесу відбувається за такими формами: денна, дистанційна, заочна, за індивідуальними планами.

Методична робота носить системний, цілеспрямований характер. Зараз важливим у нашій роботі є підготовка до акредитації освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування». Триває налагоджена співпраця зі стейкхолдерами освітньо-професійних програм. Систематично працюємо над питанням профорієнтації.

Заступник директора з навчальної роботи Подолякіна О. В. відзначила належну роботу комісії щодо організації та проведення навчального процесу. Теплоенергетична та економічна галузі дуже важливі для нашої держави, особливо в час відбудови. Адміністрація коледжу, викладачі дбають про те, щоб підготувати висококваліфікованих спеціалістів. Із заключним словом виступив директор коледжу Джура О. Д, підсумовуючи роботу всіх циклових комісій. Вказав на недоліки та успіхи у здійсненні освітнього процесу. Наголосив на відповідальне ставлення до навчання всіх здобувачів освіти нашого коледжу.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111