Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації коледжу з цикловими комісіям


02.11.2022 року відбулася зустріч адміністрації коледжу з цикловими комісіями соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання і захисту України.

Голова ЦК – Федунишин Л. Л. у своєму виступі вказала на те , що викладачі ретельно вивчили і розглянули основні навчальні програми з «Історії України», «Всесвітньої історії», «Громадянської освіти». Актуальна проблема – зв’язок навчального матеріалу із питаннями державотворення в Україні. Досвід державотворення, всі події минулого і сьогодення повинні формувати у наших студентів непохитний патріотизм, міцну громадянську позицію і право жити у вільній, демократичній державі.

Циклова комісія фізичного виховання і захисту України.

Голова ЦК – Кицька О. В. відзначив, що викладачі працюють за річним планом роботи. Складено розклад занять секцій: волейболу, футболу, волейболу серед дівчат, настільного тенісу. Проводяться змагання з футболу серед навчальних груп. Викладачі фізичного виховання постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня.

Заступник директора з навчальної роботи Подолякіна О. В. відзначила, що дуже важливим було зберегти суспільно-гуманітарні дисципліни. Кожен викладач має свої методичні напрацювання, які дають можливість здійснювати навчальний процес на належному рівні.

Викладачі фізичного виховання дбають про фізичне здоров’я студентів та заохочують до активного спортивного життя коледжу.

Директор коледжу Джура О. Д. наголосив на тому, що кожен студент повинен мати добру базу знань, щоб в майбутньому стати хорошим спеціалістом. Саме над цим ми і працюємо. В цілому наш навчальний заклад йде правильним шляхом, будуючи плани на майбутнє. А наше майбутнє – вільна, незалежна, демократична Україна. 

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111