Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації з цикловими комісіями


31.10.2022 року відбулася зустріч адміністрації коледжу з цикловими комісіями природничо-математичних дисциплін та філологічних дисциплін.

Голова ЦК природничо-математичних дисциплін Лапчак Л. І. доповіла про те, що в цикловій комісії працює 8 викладачів. В наявності є 4 кабінети та 2 лабораторії. В кабінетах є все необхідне для проведення занять на належному рівні. Здійснюється підготовка студентів до ДПА , ЗНО.

Голова ЦК філологічних дисциплін Коп’як Г. С. відзначила, що в цикловій комісії працюють 13 викладачів. Згідно з графіком навчального процесу, циклова комісія працює за такими формами навчання: змішаною, очною, та заочною. Проведено контрольні роботи з моніторингу рівня знань. Здійснюється підготовка студентів до ДПА , ЗНО.

Заступник директора з навчальної роботи Подолякіна О. В. відзначила, що обидві циклові комісії працюють зі студентами, які здобувають повну середню освіту, а також повідомила про підготовку студентів до ДПА, ЗНО. Подякувала викладачам даних циклових комісій за належну роботу, а також вказала на те, що викладачі допомагають у підготовці та проведенні різних заходів, конкурсів, які проводяться не тільки в нашому закладі, а й на Всеукраїнському та обласному рівнях.

Заступник директора з виховної роботи Дмитришин І. П. вкотре наголосив на поведінку студентів під час повітряної тривоги.

Директор коледжу Джура О. Д. доповів про викладачів, які працюють в Маріямполі, а також наголосив на необхідності тісної співпраці голів циклових комісій з викладачами, звернув увагу на необхідність постійного контролю за навчанням студентів.     

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111