Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч зі студентами освітнього ступеня “бакалавр”


28 жовтня відбулася зустріч адміністрації коледжу зі студентами відділення Енергетичних технологій та підприємництва. Завідувач відділення Надія Денис відзначила, що навчальний процес здійснюють 56 педагогічних працівників з числа штатних та науково-педагогічних працівників ІФНТУНГ, які працюють за сумісництвом. Освітній процес на відділенні організований за такими формами навчання як очна, заочна та дуальна. Серед здобувачів вищої освіти є студенти які служать у Збройних Силах України. Загалом студенти навчвчаються на таких спеціальностях як Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Теплоенергетика, Економіка. Адміністрація коледжу, викладачі роблять все можливе, щоб студентам було комфортно навчатися в нашому закладі.

Заступник директора з навчальної роботи Ольга Подолякіна ознайомила студентів з термінами завершення І семестру та проведення заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів освіти денної форми навчання.

Директор коледжу Олександр Джура вкотре наголосив на відповідальне ставлення до навчання всіх здобувачів освіти. Життєвий досвід та професійність викладачів дає можливість підготувати висококваліфікованих спеціалістів для роботи в нашій державі. В цілому заклад працює на належному рівні, будуючи плани на майбутнє.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111