Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації зі студентами о.п.с “фаховий молодший бакалавр”


Протягом трьох днів, з 24 по 26 жовтня відбувались зустрічі адміністрації коледжу зі студентами відділень: Електроенергетичного, Теплоенергетики та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Економічного.

Мета зустрічі – своєчасне завершення освітнього процесу в умовах воєнного стану та особливості організації освітнього процесу.

Заступник директора з навчальної роботи Ольга Подолякіна ознайомила студентів про особливості організації освітнього процесу, графіком та розкладом занять для студентів груп нового набору та термінами завершення першого семестру.

Завідувачі відділень доповіли про порядок підготовки молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів на відділеннях. Відзначили, що студенти відповідально ставляться до навчання, відвідують заняття та успішно освоюють навчальний матеріал.

Завідувач навчально-виробничою практикою Ігор Возняк ознайомив присутніх із термінами та програмами проходження навчальної практики для студентів других та третіх курсів. Наголосив, що для студентів випускних груп четвертого та третього курсів, проходження виробничої та переддипломної практики розпочнеться у другому семестрі, для чого студентам необхідно укласти договори з підприємствами, на яких вони будуть проходити практику.

Заступник директора з виховної роботи Ігор Дмитришин доповів про організацію та проведення виховної роботи в коледжі. Особливу увагу звернув на адаптацію студентів першокурсників. Наголосив на дотриманні студентами та працівниками коледжу правил безпеки при повітряних тривогах. Ознайомив присутніх про наявність у коледжі двох укриттів та правил поводження у них.

Директор коледжу Олександр Джура підкреслив, що обрані спеціальності дозволять нашим студентам навчатися і жити в безпеці, і в майбутньому стати хорошими спеціалістами. Подякував студентам за відповідальне ставлення до навчання та побажав успіху, миру, нових звершень.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111