Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Адміністративна рада


25 жовтня відбулося засідання Адміністративної ради коледжу з таким порядком денним:

  1. Організація навчальної роботи зі студентами заочної форми навчання під час сесії та у міжсесійний період. Доповідали завідувачі відділень: Костецький Юрій, Кругла Наталія, Ємбрик Марія, Денис Надія.
  2. Надання бібліотечно-інформаційних послуг учасникам освітнього процесу. Доповідала завідувач бібліотекою Процик Віра.
  3. Організація побуту, навчання та дозвілля в студентському гуртожитку. Доповідала вихователь гуртожитка Дума Світлана.

У своїх виступах завідувачі відділень вказали на належну роботу зі студентами заочної форми навчання. Незважаючи на складний час, студенти відповідально ставляться до навчання, поєднуючи навчання та працю.

Завідувач бібліотеки Процик Віра Іванівна відмітила, що бібліотека коледжу налічує близько 40 000 примірників як фахової, так і іншої навчальної та художньої літератури. Учасникам освітнього процесу надаються необхідні бібліотечно-інформаційні послуги. На сайті коледжу створено “Електронну бібліотеку”, в якій підібрано фахові та навчальні підручники.

Щодо організації побуту, навчання та дозвілля в студентському гуртожитку доповіла вихователь гуртожитка Дума Світлана Василівна. Студентам створено усі належні умови для проживання, навчання і відпочинку.

Підсумовуючи проведену роботу, директор коледжу Олександр Джура наголосив, що ми живемо і працюємо в дуже не простий час, але коледж здійснює навчально-виховний процес на високому рівні, завдяки злагодженій роботі всього колективу.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111