Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Зустріч адміністрації зі студентами


12 вересня 2022 року у актовій залі ВСП «Бурштинський енерегетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулася зустріч викладачів і студентів груп нового набору.

Із вступним словом до студентів коледжу звернувся директор Олександр Дмитрович Джура, який привітав із успішним завершенням вступної кампанії та зарахуванням студентами коледжу, побажав здоров’я, перемоги, миру, успіхів, злагоди та розповів як поводитись під час воєнного стану.

Студентів груп нового набору ознайомили із умовами навчання в коледжі, правилами внутрішнього розпорядку та проживання у гуртожитку. Кожній сформованій групі були представлені куратори та керівники груп.

Керівник підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню, Олійник Ольга Миколаївна, повідомила студентів про правила та вимоги до навчання за індивідуальним графіком

Працівники коледжу забезпечують дотримання карантинних вимог і слідкують за виконанням правил поведінки під час сигналів повітряної тривоги.

Надалі хочемо, щоб студентське життя, крім навчального процесу, було розбавлене активним студентським дозвіллям. Саме дозвілля об’єднує та формує молодь та здоровий спосіб життя.

Зустріч пройшла у невимушеній доброзичливій атмосфері. Тож хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалася зі студентами нового набору протягом усього року.

Нехай нинішній навчальний рік відкриє перед усіма студентами нові горизонти пізнання себе й світу, викладачів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Усім нам Перемоги і Миру

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111