Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Педагогічна рада


Проблеми та перспективи організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році — основне питання засідання педагогічної ради.

У відповідності до плану роботи Бурштинського енергетичного фахового коледжу 09 вересня 2022 року відбулося засідання Педагогічної ради. Згідно з порядком денним було розглянуто низку важливих питань.

Про підготовку до початку та особливості організації освітнього процесу в 2022-2023 н.р. доповіла заступник директора коледжу з навчально роботи Подолякіна О.В., а саме:

  • забезпечення доступності та безпечності освітнього середовища в період воєнного стану в умовах змішаного навчання;
  • надання якісних психолого-педагогічних послуг усім учасникам освітнього процесу;
  • забезпечення якісного професійного розвитку освітян закладу;
  • оновлення змісту освіти i методів навчання, зміна підходів до організації освітнього процесу та діяльності;
  • сприяння об’єднанню зусиль педагогічної та громадської спільноти на засадах взаєморозуміння та співробітництва щодо національно-патріотичного виховання, захисту прав i свобод здобувачів освіти.

Директор коледжу, голова приймальної комісії Джура О.Д. підвів підсумки вступної кампанії 2022 року та визначив завдання колективу коледжу щодо підвищення ефективності профорієнтаційної роботи. Ознайомив з  особливостями впровадження в освітній процес технологій дистанційного (змішаного) навчання з дотриманням вимог безпеки та цивільного захисту.

Разом із викликами часу пріоритетною місією залишається   якісна освіта студентів — наголосив директор коледжу. — Наше спільне завдання — створити атмосферу довіри й взаємоповаги для забезпечення підготовки конкурентоспроможних фахівців. 

Під час засідання Педагогічної ради були затверджені плани роботи коледжу на 2022-2023 н.р., також була окреслена стратегія розвитку коледжу, методичного забезпечення освітнього процесу.

На завершення засідання голова педради, директор коледжу налаштував колектив на плідну працю.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111