Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

З Днем Незалежності України


24 серпня вся Україна відзначає День Незалежності України. Уже пройшов 31 рік відтоді, як увесь світ визнав нашу країну незалежною та суверенною державою. Увесь світ, окрім Росії. І зараз Україна знову доводить своє право на вільність, незалежність і суверенність. Сьогодні кожен докладає максимум зусиль, щоб якнайшвидше наблизити нашу перемогу. Ми молимося і віримо, що українці ніколи не віддадуть своєї незалежності і не зламаються, не цього разу.

Дата 24 серпня 1991 року назавжди змінила життя людей, які прагнули свободи та незалежності, втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизнання.

Роки незалежності стали для нас усіх випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. Останні вісім років є одним із найскладніших  періодів за всю історію сучасної України. Все ще палає вогнем Схід нашої держави. Ця війна забрала життя кращих синів і дочок, які стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх громадян. Вони віддали своє життя, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам’ять…

У нинішній складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Бути українцем – почесно. Дух патріотизму об’єднує людей різних національностей. Наша мужня, сильна і духовно багата нація зможе вистояти й у цих випробуваннях.

  У серцях народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього українського народу.

Нехай свято незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наші домівки мир та любов, щастя і добро, порозуміння та перемогу. Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Слава Україні! Героям Слава!

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111