Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Педагогічні обжинки 2022


1 липня 2022 року в приміщенні актової зали ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулися «Педагогічні обжинки». Відбулося нагородження найкращих викладачів, студентів та працівників коледжу, підбиття підсумків.

Директор Олександр Дмитрович Джура та капелан отець Ігор Третяк, щиро привітали працівників та студентів коледжу з завершенням 2021-2022 навчального року.

За доброю традицією нагороджено ветеранів педагогічної ниви дипломом ім. Олексія Онисовича Семенюка та Олександра Федоровича Ромасенка за багаторічну сумлінну та наполегливу працю, високу педагогічну майстерність, значні досягнення у навчанні та вихованні студентської молоді, вагомий особистий внесок у розвиток і становлення матеріально-технічної бази коледжу: Куновського Геннадія Петровича, Боднара Богдана Йосиповича, Рик Лілію Дмитрівну.

Позаду навчальний рік, який був сповнений не легкими викликами життя та наполегливою працею. Масовим став волонтерський рух викладачів, працівників та студентів, збір та передача коштів Збройним Силам України, підтримка воїнів, організація систем реабілітації внутрішньо-переміщених осіб – ось не повний перелік того що було зроблено. А найбільше сил вкладають в цю роботу працівники, які забезпечують побут і харчування студентів та  тимчасово переміщених осіб, створюють затишні, комфортні умови для їх проживання та дозвілля. Подякою нагороджено колективи їдальні та кафе «Надія», гуртожитка та адміністративно-господарської частини в особі Карпової Лідії Володимирівни, Лямки Оксани Володимирівни та Британ Лесі Іванівни.

Навчальний кабінет чи лабораторія – це скарбниця методичного досвіду викладача. Навчально-методичний комплекс кабінету – це показник професійної зрілості педагога. За високі здобутки в педагогічній діяльності та забезпеченні умов набуття практичних навичок майбутніх кваліфікованих фахівців подякою нагороджено завідувача лабораторії Камач Наталію Богданівну.

За значні успіхи в багаторічній профспілковій діяльності та вагомий особистий внесок у розвиток соціального діалогу подяка Николину Миколі Омеляновичу.

Окрім того, на заході нагороджували учасників та менторів СЕНС «BEK-skills» Грушову Вероніку, Ковальську Олесю, Барабалюк Руслану Степанівну, Ковальського Тараса Анатолійовича, Боднар Любов Степанівну, Остафійчук Галину Петрівну.

Колектив працівників та студентів щиро дякує Олександрові Дмитровичу за щоденну нелегку та натхненну працю, за те, що втілюєте в освітній процес новітні ідеї, які випереджають час, задаєте високі темпи зростання нашому коледжу.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111