Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Завершилась державна атестація здобувачів вищої освіти


З 08 по 18 червня 2022 року в коледжі на відділенні енергетичних технологій та підприємництва відбувалася державна атестація здобувачів вищої освіти спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 144 «Теплоенергетика»  першого (бакалаврського) рівня.

Роботу Державної екзаменаційної комісії урочисто розпочав директор коледжу, професор Джура Олександр Дмитрович, який привітав  студентів із завершенням навчання, складанням підсумкового атестаційного екзамену.

Завідувач відділення, Денис Надія Ярославівна, оголосила наказ директора  коледжу «Про створення екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої та фахової передвищої освіти».

Так, підсумкову атестацію студентів денної та заочної форми навчання проводили:

Спеціальності 144 «Теплоенергетика»

  • голова комісії: Куйбіда В.Ф. – провідний інспектор Державної інспекції енергетичного нагляду України, Департаменту державного нагляду за експлуатацією електричних станцій та мереж Відділу по Західному регіону.
  • заступник голови комісії: Куновський Г.П. – к.т.н., голова випускової ЦК;
  • члени комісії: Векерик В.І. – викладач, д.т.н., професор; Джура О.Д. -директор коледжу, д.ф.н., професор; Рижко О.М. – викладач; Данилюк М.І. – викладач.

Спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

  • голова комісії: Красій А.Я. – директор Івано-Франківського ремонтно-експлуатаційного центру Відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»;
  • заступник голови комісії: Михайлів М.І. – д.т.н., професор;
  • члени комісії: Джура О.Д. -директор коледжу, д.ф.н., професор; Карпінець Б.І. – викладач, к.т.н., голова випускової ЦК; Николин У.М. – викладач, к.т.н.; Корнута О.В. – викладач, к.т.н.

Нормативною базою для організації роботи ДЕК становили: “Положення  про екзаменаційну комісію з атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу».

Протягом відведеного для складання атестаційного іспиту часу усі студенти й члени комісії, які працювали дистанційно, безперервно перебували на зв’язку у Меет. При виникненні технічних питань від студентів, непередбачуваних обставин пов’язаних із воєнним станом в країні комісія фіксувала усі звернення та події та вчасно надавала усю необхідну підтримку.

 Результати атестації були оголошені в день її складання після перерви для перевірки завдань, здобувачам вищої освіти була надана можливість звернутись до комісії з апеляцією. Студенти підтвердили необхідний рівень знань та умінь, подякували комісії за роботу

Голови комісій подякували відділенню енергетичних технологій та підприємництва за вчасну та кваліфіковану допомогу в організації роботи; членам комісій, секретарям за роботу з підготовки та перевірки завдань, роботу зі здобувачами, документацією; студентам за відповідальність і той час, що присвятили навчанню в стінах нашого коледжу.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111