Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День безпечного Інтернету


Сьогодні, 8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. З цієї нагоди Студентська економічна наукова студія “Bek-skills” БЕФК ІФНТУНГ та ЦК економічних дисциплін Бурштинського енергетичного фахового коледжу було проведено навчальний тренінг на тему «Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні».

СЕНС «Bek-skills» отримала відкритий цифровий статус “Організатор заходу до Дня безпечного Інтернету 2022”, тому є в статусі офіційних співорганізаторів міжнародних заходів.Як бачимо, ми перебуваємо в світі шалених можливостей пов’язаних із сучасним розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, розрахунково-платіжних систем, мобільних інструментів даних. Особлива потреба у їх використанні зумовлена пандемією Covid-19. Однак, цілком зрозуміло, що проблема шахрайства сама по собі не зникне ніколи. Небезпека – це фактор, який змушує нас активізувати знання, вміння, навики, щоб мінімізувати ризик.

«Холодний розум», об’єктивний аналіз ситуації, поради близьких людей – невід’ємні складові онлайн-безпеки. І в цьому аспекті, важливо, щоб ми були фінансово грамотними та професійно обізнаними людьми в питанні розпоряджання та використання власних фінансових ресурсів. «В онлайні все на відстані витягнутої руки. Треба тільки знати, як витягнути руку».

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111