Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Свято Дня енергетика


22 грудня 2021 р. в актовій залі коледжу відбулись урочистості, присвячені Дню енергетика, зустрічі Нового року та Різдва Христового.

Символічно, що саме взимку, 22 грудня, коли всі особливо потребують затишку в домівках, відзначається День енергетика в Україні – професійне свято всіх працівників енергетичної промисловості. Дата свята вибрана не випадково, адже саме в найкоротший світловий день робота енергетиків найбільш помітна.

Здається, швидко минув рік. На фоні непростих подій, які  відбуваються у нашій державі, ми не стоїмо осторонь, живемо своїм життям, напруженою та плідною  працею пишемо власну сторінку, нерозривно пов’язану з історією  нашого коледжу, рідного краю та долею країни.

 З привітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу, доктор філософських наук, професор Джура О.Д. та вручив Подяку за бездоганну працю та особистий внесок у розроблення стандартів фахової передвищої освіти Остапенку Віктору Васильовичу – викладачу, члену підкомісії зі спеціальностей 143 Атомна енергетика, 144 Теплоенергетика, 145 Гідроенергетика.

Привітав колектив коледжу з святами ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор технічних наук, академік Національної академії наук України Крижанівський Є.І. та вручив директору коледжу нагороду – медаль «За заслуги перед ІФНТУНГ».    Заступник голови Бурштинської ОТГ Драгун Іван вручив грамоти Бурштинської міської ради працівникам коледжу Боднару Б.Й., Куновському Г.П., Остапенку В.В. та Драбчук С.І.

Гриньків В.Т.- голова Івано-Франківської обласної галузевої ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, привітав працівників із святом та побажав успіхів у роботі, наснаги, міцного здоров’я, добра та благополуччя.

Доброзичливі вітання і побажання зі святом висловили отець Ігор Третяк та отець Ігор Тичинський.

До урочистих привітань долучилися в.о. директора Бурштинської ТЕС Шумченко М.Г. та колишній директор Бозененков І.І.

Урочистості продовжились святковим концертом, який підготували студенти та працівники коледжу.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111