Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Батьківські збори


Батьківська громадськість – важливий союзник навчального закладу у вихованні підростаючого покоління. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та дієва, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

12 грудня 2021 року в актовій залі ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулися загальні батьківські збори.

Доповів про ключові питання освітнього процесу директор коледжу, професор Джура Олександр Дмитрович. Керівник закладу акцентував увагу на умови навчання в закладі, а саме на дуальну форму навчання студентів відділення бакалаврату, при якій студенти працюють і навчаються.

Директор коледжу зауважив, що через недостатнє фінансування освітньої галузі, заклад самостійно вирішує питання модернізації навчальних лабораторій, кабінетів та приміщень, спортивних залів, гуртожитку.

    В умовах тісної співпраці батьків та педагогічного колективу здійснюється виховна робота, яка є невід’ємною складовою освітнього процесу.

   Олександр Дмитрович подякував батькам за належне виховання та успішне навчання їх дітей – наших студентів, привітав з прийдешніми святами, побажав доброго здоров’я, бути завжди успішними, позитивними та гідними патріотами своєї країни.

Студенти підготували для батьків приємний сюрприз у вигляді оригінальної концертної програми.

Після концерту батьки мали можливість поспілкуватися із кураторами груп та детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідуванні, проведенні дозвілля, а також обговорити проблеми, які їх турбують.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111