Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

День Гідності і Свободи


21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. 

В цей день згадують, як саме починалися ті далекі події, що стало поштовхом до них.  

На Помаранчеву революцію український народ вийшов через фальсифікацію на виборах президента країни. Революція гідності почалася через те, що тодішній глава держави, пішов проти народної волі. Сьогодні ті дні здаються далекими. Але для учасників двох Майданів події все ще залишаються надзвичайно важливими. 

Саме у 2013 році розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави. 21 листопада 2013 року український народ вкотре довів, що саме він є повноправним господарем у своїй країні та на своїй землі. Вийшовши на Майдан, аби відстояти свої європейські прагнення, українці заявили на весь світ, що вони і лише вони мають право вирішувати подальшу долю своєї держави, а відтак і власну.

Революція Гідності — саме під такою назвою увійшли в новітню історію України ті буремні події зими 2013-2014 років. А увійшовши, стали однією із найтрагічніших її сторінок. Обравши свободу, Україна заплатила надто високу ціну. Втрачено тисячі українців, які загинули, обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність країни.

Сьогодні адміністрація, викладачі та  працівники ВСП “Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ” зібралися на віче, щоб вшанувати мужність учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього.

Отець Ігор Третяк відправив заупокійну панахиду. Уся спільнота, яка зібралася на віче, молилася за захисників України: і тих, які вже стали небесними ангелами, і тих, які є серед нас, і тих, які сьогодні мужньо захищають Україну від московського окупанта на сході країни.

   Зі словами вдячності та пошани всім тим, хто без вагань став на захист України, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь до присутніх звернувся професор, директор коледжу О.Д. Джура. 

Сьогодні, вшановуючи подвиг співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору,  щиро дякуємо їм за те, що своїм прикладом запалили й надихнули мільйони українських сердець.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, які пожертвували життям заради віри в ідеали європейської, вільної та демократичної України. І найперше, що має зробити нині кожен із нас, — це не зрадити їх.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни, запалили свічки пам’яті та поклали квіти до Меморіалу Героїв на знак подяки борцям за незалежність та свободу України.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!  

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111