Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Виховний захід «Тепло долонь і серця — захисникам України»


14 жовтня український народ відзначає свято Покрови Божої Матері, свято Козацтва та річницю створення Української Повстанської Армії — першої збройної армії, яка в період Другої світової війни стала на захист гнобленого і тероризованого українського населення і вела кількалітню завзяту боротьбу проти німецьких та московських окупантів.

У 2014 році указом Президента України встановлено відзначати саме 14 жовтня День захисника України. Це свято мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та підтримка ініціатив громадськості.

12 жовтня 2021 року в актовій залі ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбувся відкритий виховний захід «Тепло долонь і серця — захисникам України», присвячений Дню захисника України, який зі студентами групи 3Ек, Фбс-9-19 підготувала і провела викладач Николин Ірина Богданівна.

Мета заходу: вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій і звитяг. Саме такі заходи сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111