Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

Виховний захід «Тепло долонь і серця — захисникам України»


14 жовтня український народ відзначає свято Покрови Божої Матері, свято Козацтва та річницю створення Української Повстанської Армії — першої збройної армії, яка в період Другої світової війни стала на захист гнобленого і тероризованого українського населення і вела кількалітню завзяту боротьбу проти німецьких та московських окупантів.

У 2014 році указом Президента України встановлено відзначати саме 14 жовтня День захисника України. Це свято мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та підтримка ініціатив громадськості.

12 жовтня 2021 року в актовій залі ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбувся відкритий виховний захід «Тепло долонь і серця — захисникам України», присвячений Дню захисника України, який зі студентами групи 3Ек, Фбс-9-19 підготувала і провела викладач Николин Ірина Богданівна.

Мета заходу: вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереженню та розвитку національних військових традицій і звитяг. Саме такі заходи сприяють подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111