Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру


29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру. Тільки за два дні 29 і 30 вересня 1941 були розстріляні 33 тисячі євреїв, жителів столиці України.

За різними оцінками загальна кількість жертв у Бабиному Яру за час Другої світової склала до 150 тисяч осіб — євреїв, українців, ромів, людей інших національностей, — а також військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні та інших жертв нацистської машини знищення. Цей злочин проти людства став однією з найжахливіших сторінок Голокосту.

29 вересня 2021 року в інформаційному центрі Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулась відкрита онлайн лекція на тему: «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», яку зі студентами гр. 2Ек, ФБС-9-20 підготувала і провела Федунишин Любомира Любомирівна, кандидат історичних наук, викладач, голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Мета заняття: з’ясування суспільно-історичних умов подій, які передували Голокосту, дослідження його перебігів та наслідків, висвітлення злочинів тоталітарних режимів на українських землях на основі аналізу історичних джерел, документів, спогадів, розкриття ролі особи в історії та розкриття особливості вшанування пам’яті в контексті ідей гуманізму, толерантності, демократії, захисту прав людини.

Студентка групи 2Ек-9-20 Грушова Вероніка підготувала цікаве повідомлення у вигляді презентації на тему: «Голокост в Україні». Моторошні історичні факти, документальні фотографії, які, здається, робили в пеклі — від почутого і переглянутого в презентаціях стає лячно від нелюдської жорстокості.

На занятті панувала творча атмосфера — активна співпраця викладача зі студентами, доступний і тактовний виклад наукового матеріалу.

Використовуючи ряд педагогічних технологій, Любомира Любомирівна на високому рівні провела заняття в онлайн режимі.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 09:00-17:00
Субота 09:00-13:00.

Неділя вихідний

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111