Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ

80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру


29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру. Тільки за два дні 29 і 30 вересня 1941 були розстріляні 33 тисячі євреїв, жителів столиці України.

За різними оцінками загальна кількість жертв у Бабиному Яру за час Другої світової склала до 150 тисяч осіб — євреїв, українців, ромів, людей інших національностей, — а також військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні та інших жертв нацистської машини знищення. Цей злочин проти людства став однією з найжахливіших сторінок Голокосту.

29 вересня 2021 року в інформаційному центрі Відокремленого структурного підрозділу «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» відбулась відкрита онлайн лекція на тему: «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», яку зі студентами гр. 2Ек, ФБС-9-20 підготувала і провела Федунишин Любомира Любомирівна, кандидат історичних наук, викладач, голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Мета заняття: з’ясування суспільно-історичних умов подій, які передували Голокосту, дослідження його перебігів та наслідків, висвітлення злочинів тоталітарних режимів на українських землях на основі аналізу історичних джерел, документів, спогадів, розкриття ролі особи в історії та розкриття особливості вшанування пам’яті в контексті ідей гуманізму, толерантності, демократії, захисту прав людини.

Студентка групи 2Ек-9-20 Грушова Вероніка підготувала цікаве повідомлення у вигляді презентації на тему: «Голокост в Україні». Моторошні історичні факти, документальні фотографії, які, здається, робили в пеклі — від почутого і переглянутого в презентаціях стає лячно від нелюдської жорстокості.

На занятті панувала творча атмосфера — активна співпраця викладача зі студентами, доступний і тактовний виклад наукового матеріалу.

Використовуючи ряд педагогічних технологій, Любомира Любомирівна на високому рівні провела заняття в онлайн режимі.

Новини коледжу

Приймальна комісія ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ»

Івано-Франківська обл.,
м. Бурштин, вул. Калуська, 4
Головний корпус, кабінет 17
Тел. (03438) 46-301, 45-746. Моб. 0685785595

Електронна пошта: pk.bek.ifntung@gmail.com

Графік роботи
Понеділок-п’ятниця 08:00-17:00
Субота та неділя вихідні

СКРИНЬКА ДОВІРИ
Перейти

Для отримання консультацій щодо реєстрації на підготовчі курси, умов вступу та навчання звертайтесь до представників коледжу

Урядова «Гаряча Лінія»
1545

Національна «Дитяча Гаряча Лінія»

0 800 500 225 або 116111